30/01/2012 06:26081

סקס טנטרה-מהו?

 

כידוע גבר אירופאי ממוצע מגיע לאורגזמה כעבור 3-5 דקות מתחילת המשגל. אבל מכל כלל יש גם יוצאי מן הכלל. כך למשל הזמר המפורסם סטינג יכול לעשות אהבה עם אישתו במשך שעות רבות!!!איך הוא מצליח? כוון שהזוג כבר מזמן עבר לסקס טנטרה.

סקס טנטרה שמקורותיו במזרח הרחוק הוא בעצם סוג של מדיטציה שמטרתה להרחיב את המודעות הפנימית בזמן סקס שנחשב בעיניי אוהבי הטנטרה למשהו קדוש. אך גם אם אין לכם כוונה להכנס לנירוונה בזמן המגע המיני, סקס טנטרה עדיין יכול להתאים לכם מאוד כוון שהוא מעורר חושניות ומחזק את הקשר בין בני הזוג.

הדבר הראשון שחשוב להבין-את הסקס הטנטרה אפשר לעשות עם פרטנר קבוע בלבד. ככל שהקשר שלכם ארוך יותר כך גם הקשר הנפשי והרגשי חזק יותר והרי אין דבר יותר חשוב מההבנה ההדדית לסקס טנטרה  מוצלח.

אסור בשום פנים ואופן למהר במהלך הסקס הטנטרה כוון שהמגע המיני יכול להימשך 2-10 שעות. תדאגו לנטרל כל הגורמים שמסיחים את דעתכם כדי לאפשר חיבור אמוציונלי מוחלט עם בן הזוג. השיא של הסקס הטנטרה הוא כמובן אורגזמה משוטפת כאשר בני הזוג מביטים אחת לעיניי השני. כל התנועות הן איטיות ביותר וכל ביטוי רגשי מקובל לגמרי. 

חובבי הטנטרה המנוסים מציעים להתכונן למגע הטנטרה מראש. רצוי להמנע ממגע מיני במשך מספר ימים תוך כדי קירבה נפשית מקסימלית . בנוסף רצוי להתחיל לראות את העולם דרך "משקפי טנטרה": כל מה שרך, עגול ועדין מסמל את האנרגיה הנשית וכל מה שקשה וחזק מסמל את האנרגיה הגברית. ברגע שתתחילו לראות חיבור אנרגיות גבריות ונשיות בכל דבר שסביבכם-אתם מוכנים לסקס טנטרה.

המגע מהסוג החדש לא רק יספק אתכם מבחינה מינית אלא גם יחזק את הקשר הנפשי והרגשי שלכם.

מפורסם באתר Fn1הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 81
ספרו לחברים: