15/10/2012 12:01

סקס במקום פיטנס – מרזים ונהנים

חוקרים בריטים גילו לאחרונה שסקס טוב בבוקר יכול להיות תחליף נהדר להתעמלות בוקר אול אימון שפספסתם בחדרכושר. חוץ מזה אלו הם  "תרגילים" שיהיו נעימים לשני בני הזוג.

על גל התשוקה

החוקרים הבריטים מ -  University of Nottingham  ערכו מחקר בו השתתפו 540 מתנדבים. זוגות אלו היו צריכים לעשות אהבה במשך 40-45 דקות כוון שזהו משך זמן של אימון בחדר כושר.

כתוצאה מעבודתם החוקרים גילו שבמהלך נשיקה צרפתית נשרפות כ- 15 קלוריות, המשחק המקדים שורף עוד 100 ובמהלך אורגזמה אנו נפטרים מעוד 36 קלוריות. החוקרים גילו גם שאוקסיטוצין, אדרנלין וסרוטונין,שהם ההורמונים המופרשים בזמן סקס הינם שורפי שומן מצויינים.

כשהגירוי מגיע לשיא הדופק יכול להגיע ל -180 פעימות לדקה, קצב הנשימה עולה וכך גם לחץ הדם. במילים אחרות הפעילות של השרירים ושל המערכת לב – ריאה עולה לא פחות מאשר במהלך ריצת בוקר. פעילות כזו מזרזת את חילוף החומרים ומחזקת את מערכת החיסון.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כמובן שבעזרת משחקי אהבה אתם לא תהפכו לספורטאים אולימפיים אבל בהחלט תוכלו לשפר את הכושר שלכם ולחזק שרירים מסויימים. כדי שזה יקרה הכי חשוב לבחור תנוחה נכונה:

תנוחה "הרוכבת"

עובדת על שרירי חזה, ירכיים ובטן

הגבר שוכב על הגב והאישה יושבת עליו בתנוחת רכיבה הפוכה. כלומר עם הגב עליו ועם ברכיים כפופות. תשתדלו לעשות תנועות מהירות ואיטיות לסירוגין בעומק שונה וכווצו את שרירי העכוז. בתנוחה כזו יש גירוי מצויין של נקודת הג`י ותוכלו להגיע לאורגזמה מצויינת. במהלך המשגל האישה יכולה לגרות את הדגדגן שלה וגם את אשכיו של בן זוגה.

תנוחה "דוגי סטייל"

עובדת על שרירי חזה, ירכיים, בטן וידיים

אישה עומדת על שש ומצמידה רגליים. בתנוחה כזו יהיה לה נוח יותר לעשות תנועות סיבוביות עם האגן. השתדלו לנוע יחד עם בן הזוג ולכופף את הגב כמה שיותר. השענו על ידיים ישרות ואל תכופפו אותן. תנוחה זו היא אופטימלית לגירוי הדגדגן ולכן מובטחת לכן אורגזמה מהירה וטובה.

תנוחה "פנים אל מול פנים"

עובדת על שריר הירכיים, הידיים והצואר

הגבר יושב על הריצפה, אישה מתיישבת עליו בפיסוק. הגבר נשען עם יד אחת על הריצפה וביד השנייה מחזיק את בת הזוג. האישה נשענת לאחור ונעה לאט ולאחר מכן מגבירה את המהירות.

תנוחה "69"

עובדת על שריר בטן, ידיים וירכיים

המצאה גאונית של חכמים הודיים אשר מעניקה אורגזמה לשני בני הזוג. במהלך המשגל השתדלו לכופף וליישר את הרגליים ולעשות שכיבות שמיכה קלות.

תנוחה"כפיות"

עובדתעל שריר בטן, ידיים, ירכיים

זו תנוחה שמצויינת למין בוקר איטי. כדי להפוך את משחק האהבה לפעילות ספורט האישה צריכה להרים את הרגל העליונה ולמתוח את הידיים למעלה. אם היא תבקש מבן זוגה לזוז מהר יותר היא תאמן לא רק את שרירי הבטן, הידיים והירכיים אלא גם תהנה מאוד.

תנוחה מסיונרית

עובדת על שריר הבטן, הרגליים והירכיים

התנוחה הזו נחשבת למשעממת ביותר אך יחד עם זאת גם לחושנית ביותר. כדי להפוך אותה לאימון ספורט בקשו מבן הזוג לעמוד על ארבע ואז הניעו את האגן במהירות ובחוזקה. כך תפעילו בבת אחת כמה קבוצות שרירים.

תנוחה"רגליים על הכתפיים"

התרגיל הזה מתאים לאנשים גמישים במיוחד. האישה צריכה לעשות חימום לשרירי הגב מבעד מועד ורצוי להתחיל את התנוחה הזו אחרי "דוגי סטייל" ו – "רוכבת" כאשר התשוקה בשיא. האישה צריכה לשכב על הגב על המיטה ולהניח את הרגליים על כתפיים של בן זוגה. לאחר מכן היא מרימה את האגן ועושה תנועות הדומות לשכיבת שמיכה.

תנוחה "קידה"

עובדת על שריר הידיים והרגליים

האישה עומדת עם הגב לבן זוגה על קצה המיטה תוך כדי שהיא מכופפת את הברכיים ומניחה את הידיים על המיטה. בן הזוג מפסק את רגליו לפיסוק רחב, מכופף אותן ומחזיק את בת הזוג באיזור המותניים או הירכיים. עכשיו על האישה ליישר את הידיים ולעשות שכיבות שמיכה קלות. אפשרות אחרת – תעשו כפיפות ברכיים בלי לכופף את הידיים.

אתם יכולים לעשות את כל התרגילים בבת אחת או לחלק אותם בין מספר אימונים. בכל מקרה אתם לא רק תהנו אלא גם תשפרו את הכושר הגופני.