23/02/2012 17:270106

סקס – אומנות האהבה (פרק 2)

 

אחרי שסקס היה בגדר נושא אסור במשך מאות שנים, העולם של ימינו השתגע לגמרי והפך את סקס לנושא המדובר ביותר. בכתבה הקודמת כבר דיברנו על הפוטנציאל העצום של המיניות הנשית שנשארת לא ממומשת עקב גישה שגויה לסקס. 

סקס תחת איסור ופורנוגרפיה – שני צדדים של אותו מטבע

בעקבות איסורים רבי שנים על גילוי המיניות הנשית בנות המין היפה גיבשו דעה נחרצת שתשוקה מינית הינה מלוכלכת ואסורה. אבל לא צריך לשכוח שאנרגיה מינית היא האנרגיה הבסיסית ביותר של כל אדם.

בן אדם הוא ייצור מיני מיסודו, הרי חיי האדם נוצרו כתוצאה ממגע מיני. מצד אחד אנו מבינים את הכל באופן תיאורטי ומצד שני ממשיכים בתת מודע לפחד מתשוקותינו.

בניסיון להוציא את המיניות הנשית ממחבוא המוסתר התרחשה המהפכה המינית המפורסמת, אך למרות שהיא גרמה לפתיחות חיצונית, הפתיחות הפנימית של נשים לא התקדמה בהרבה. פורנוגרפיה, למרות  כל האיסורים הפכה להיות פופולרית בעולם כולו אך היא לא מעניקה לנו כלום פרט להצגה של תנועות טכניות ונטולות רגש.

 

סקס כאומנות

כולם ודאי ראו את ספר הצילומים המפורסמים של קמסוטרא ההודית אך לא רבים יודעים שרק 3 עמודים מוקדשים בו לתיאור התנוחות. יתר הספר עוסק בדיון פילוסופי לגבי טיב היחסים בין גברים לנשים. קמסוטרא מלמדת אותנו לא להפריד בין מין לרגש. לפי התרבות ההודית סקס הינו חיבור אלוהי בין שני אנשים ולכן הוא לא יכול להיות טמא, אבל סקס מופרז נטול רגש הינו חטא הוא.

זה הזמן להיזכר בתמונות יפניות מתקופת ימי הביניים שאפילו בימינו נראים כמו פורנוגרפיה בהתגלמותה. אבל באותה תקופה התמונות הללו לא נועדו לגרות את היצר המיני אלא ללמד את הצעירים מהו סקס מספק וטוב. לעתים נאספו התמונות לכדי ספרים עבי כרס שהיה נהוג להביא כמתנה לזוג צעיר שרק נישא.

כדי ליהנות מסקס באופן מלא האישה צריכה להשתחרר מכל הדעות הקדומות. רק כאשר היא תפסיק לחשוב על איך היא נראית במיטה ואיך עלייה להתנהג (בהתאם למקובל בחברתה) היא תוכל להגיע לשיא ההנעה. יחד עם זאת צריך לזכור שלהבדיל מחיות, אצל בני אדם סקס אינו סיפוק צרכים פיזיים בלבד אלא אומנות נפלאה שחשובה ויקרת ערך כמו דברים רבים אחרים בחיינו.

לכן בואו נלמד להשתחרר מכל האיסורים הקשורים לסקס אבל יחד עם זאת לא נגרר לחשפנות מוגזמת. אין אהבה שלמה ללא סקס ורק יחס נכון למיניות מאפשר לנו לחוות את כל הרגשות שכה חשובים בקשר בין גבר ואישה.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 106
ספרו לחברים: