02/01/2012 11:150105

משפרים את חיי הסקס

 

בתוך כל מערכת יחסים יש עשרות דינאמיקות ופרטים שמרכיבים אותה. אחד מהם ואולי נמנה בין החמישה החשובים ביותר, הוא חדר המיטות. הנה כמה טיפים כדי לשמור על הגחלת.

סקס מייצג הרבה מעבר לפעולת פורקן פיזית. הסקס מייצג אינטימיות, הכרות, פתיחות, השלמה עם מי שאתה, הנאה, גירוי ומקום מצוין לתעל אליו כעסים, לחצים, מתח ועוד... הנה כמה טיפים שישמרו על חיי הסקס שלכם טובים ואפילו יותר מכך.

1.      הכול אודות המקום– צאו קצת מחדר המיטות, חפשו לוקיישנים מדליקים, כאלה עם ניחוחות נוסטלגיים, הזויים, מוקפים באנשים. שחקו את המשחק – סביבה חדשה בהכרח משפיעה על תחושת ההתחדשות בין הזוג. מרענן רשמי שכזה. התעקשו על מקומות חדשים.

2.      צעצועים לגבר– כן יש כאלה, טבעת פין למשל, דואגת להאט את קצב זרימת הדם, ומבטיחה שזה יימשך הרבה יותר זמן בתפקוד מלא אם לא כפול. אל תפחדו להכניס אביזרים לחדר המיטות – זה רק שלכם. תהנו מזה!

3.      תנוחה אחת לרפואה– אתה נשכב עליה והיא נשכבת עליך. אחר כך מתהפכים, נחמד, אבל לא מספיק. יש עשרות תנוחות וסגנונות – חפשו אותם, מצאו את האהובות על שניכם. גוונו כל הזמן בתנוחות – זו דרך מצוינת להכיר מינית, טוב יותר, את בן הזוג שלך.

4.      דיבור מלוכלך-  בשונה מצעצועים, עוד משחר ההיסטוריה – אנשים (בתוך תוכם) נהנים מדיבור "מלוכלך", אינטימי, כזה שחושף רצונות ללא מתווכים או התנסחות מתחשבת. כמובן שלא מדובר בהשפלה או זלזול –זה חייב להיות מוסכם על שני הצדדים. יש משהו במילים שאין בהרבה שיטות ותנוחות אחרות. המוח שלנו מייצר תבניות ומציאות לעצמו בכל רגע נתון. כשיש דיבור מלוכלך במיטה – אתם פשוט דואגים להכניס את כל האיברים למשחק, מהלב ועד למוח. מושלם.

5.      שחקו משחק – הסקס, אם נחשוב לרגע, הוא משחק של מבוגרים. אל תפחדו לשחרר את עצמכם למשחקים (אינפנטילים יותר או פחות). קחו למשל חבילת קלפים ושחקו בסטריפ פוקר – מרגע שסיימתם, את ובן זוגך, להתפשט – מתחיל המשחק האמיתי. על כל הפסד שלו – תני לו משימה סקסית במיוחד והפוך. כשאנחנו מכניסים את עצמנו לתוך עולם של חוקים, יותר קל להתפרע – וכך לגלות דברים חדשים בקלות.

6.      פנטזיות רבותיי– לכולנו יש מוח קודח, ולמי שאין שייתן לעצמו סטירה ויתעורר, יש לו פנטזיות. אחד הדברים החשובים בסקס במערכת יחסים היא הפתיחות והידיעה שזה תמיד יכול להפתיע אותך, ללמד אותך ובעיקר לממש לך פנטזיות שלא היית מעלה על הדעת שהיו מגיעות אלמלא הקשר שלכם היה חזק וקרוב כל כך. חשוב לשים את הגבול בין פנטזיה מדהימה לבין פנטזיה שתהרוס את הקשר או תפגע בצד השני.

7.      משחקי תפקידים  - אחח... כמה שבגדים חדשים, ותפקידים חדשים, משדרגים את חיי הסקס. נוח לחשוב שבדרך כלל רק נשים יכולות להתחדש בלבוש מדליק שלא פגשת או איפור סקסי וצבעוני שלא ראית מימיך. גם הגברים מוזמנים להתחפש, לשחק תפקיד אחר ולהכניס קצת פלפל לחיי האהבה שלכם.

8.      מסאג` – בעולם המטורף שאנחנו חיים בו, מתח הוא חלק בלתי נפרד מאיתנו. מסאג` בראש ובראשונה מרגיע את השרירים, משחרר את הגוף, מרפה אותו ובכך גם מרפה ומשחרר את המחשבה. לפעמים כשבני הזוג מתוחים (בתקופות יותר לחוצות או קשות) הסקס נפגע, או לפחות לא מגיע למקומות ששומרים אותו חם ולוהט. מסאג` היא דרך מצוינת לייצר אינטימיות, לשחרר את האווירה ולשדרג את חיי הסקס

9.      לא לפחד לתת הוראות  - כשבני הזוג מפחדים לשאול, או יותר גרוע נמנעים מלהגיד מה מגרה אותם פיזית – האינטימיות נעלמת ונשארים רק עם סקס (אם אפשר לקרוא לזה כך). ההדרכה הפיזית, ההובלה אל מה שאני אוהב, הלימוד של בן הזוג אודות גופך הוא חלק בלתי נפרד מאינטימיות, מהכרות, מאמון ומאהבה. אל תפחדו להדריך את בני הזוג שלכם. לכל אחד נקודות גירוי משלו – שתפו את בני הזוג שלכם.

10.כיסוי עיניים– סקס טוב מסתיים או מתקיים תוך שהוא מעצים את החושים. דרך טובה מאוד לעשות את זה היא לכסות את העיניים של בן הזוג. כשהוא לא רואה, אוטומטית הוא מאלץ את המוח לחדד את כל חושיו האחרים – מישוש, שמיעה, ריח ועוד... כשמחדדים את החושים מול בן הזוג לומדים להכיר אותו בצורה "עיוורת" מה שנקרא. להרגיש אותו, לשמוע אותו, להריח אותו – העיניים לפעמים מפריעות לנו לראות ובעיקר להרגיש. נסו את זה.  

דירוג:
12345
קולות: 105
ספרו לחברים: