18/12/2011 11:484121

משחק מקדים: זכות או חובה?

 

משחק מקדים: זכות או חובה?

מאת: שונית וייסנברגר.

רוב הישראלים חושקים במשחק המקדים. כך נכתב בסקר שפרסמה חברת "דורקס". לתשומת ליבך, כמה עיצות שיזכו אותך בתשואות ותרועות מבן זוגך.

ליטופים ונשיקות – גבר אוהב להרגיש גבר. ככל שתלטפי ותקפידי על כל נגיעה ונשיקה רכה, הוא יחשוק בך יותר. תחילה, אל תהיי אגרסיבית, נשקי אותו קלות באיזורים שמעוררים אותו. אם אינך בטוחה, למרות שהוא נותן לך ביטחון ויד חופשית לעשות בו כרצונך, את יכולה לשאול ישירות בקול נמוך, נשימות עמוקות וארוכות, בעוד שאת וחשת לו באוזן (הטון משחק פה תפקיד לא קטן, ישנם גברים שאוהבים שמדברים אליהם בזמן "המשחק(".

 

"ליטופים עדינים בבטן התחתונה, ולאכול לי את הצוואר והאוזניים, אני נדלק מזה" אומר אודי בן ה-28. לא רק האיזורים האינטימיים יכולים ליצור מסיבת הורמונים משתוללת. האיפוק הוא קלף חזק במשחק, התפקיד שלו גורם לפלאים. לאחר שהשתמשת בקלף, לגבר יהיה את הצורך לגעת ולטעום אותך בצורה נועזת יותר.

ביגוד – נכון שאם נשאל כל גבר באופן אקראי, עם איזה בגד הוא יעדיף אותנו, הוא יענה "עירום מלא", אבל לצורך ההגעה ל"אקט" הסופי, את זקוקה להתחלה. כמובן שאת יכולה ללבוש את הביגוד הקלאסי, כגון בייבי דול וכותונת קצרצרה ממשי. זה מאוד יפה ונחמד, אבל אולי הגיע הזמן שתתפרעי קצת ותגווני, לא רק בשבילו אלא גם בשבילך. החידוש ירענן אותך, יזכיר לך עד כמה שאת סקסית. התחושה הזו תוקרן כלפיי חוץ, והוא ירגיש ויאהב את זה.

שאלתי כמה גברברים חמודים מהי דעתם בנושא.

 

דן: "בחורה שלובשת טייץ וגופיית סבא לבנה, בלי חזיה".

 

שי: "חזיית ספורט או גופייה פשוטה וחוטיני ברזילאי".

 

אורי: "הייתי אומר כלום, אבל בכל זאת - חוטיני דק ושיהיה כמה שיותר קטן, בצבע ורוד או לבן".

 

אל תמהרי להוריד מהר את הבגדים, לאט לאט בקצב שלך, שיתענה קצת ויעריך.

הסיטואציה הנכונה – אין ספק שהמיקום כשלעצמו לא יכול להשפיע ולגרום שהמשחק יהיה טוב יותר או טוב פחות, אך עם זאת זה יכול להיות בונוס לא קטן. לפעמים בא לך להיות עם תעוזה, פראית וקצת ערמומית, תשליכי זאת על המקום שבו הסיפור מתחיל. לעיתים כיף לחשוש שמישהו עלול לתפוס או לשמוע אותכם. הצורך באקשן ממריץ אותך אז תפעלי. תומר מצחקק ומעביר את היד על מצחו: "היינו שילוב קטלני. השנתיים שלנו ביחד היו מדהימות כי היינו באותו ראש, זרמנו. פעם אחת יצאנו למסיבה, ואחרי שעה היא אמרה לי בוא נלך החוצה לסימטה. זה היה פשוט אדיר".

 

שי: " בגינה, בדירת גן שלי, האווירה הייתה חורפית והסגנון היה שמרני אבל סקסי".

 

דן: "שכבנו על מזרן מתנפח במרפסת שלי, כיסיתי אותה וחיממתי אותה שלא יהיה לה קר".

 

הצעד הבא הוא שלכן, נשמור זאת לכתבה הבאה.

דירוג:
12345
קולות: 121
ספרו לחברים:
דנה18, דצמבר, 2011

אשכרה מעולה

משה18, דצמבר, 2011

אני רוצה לדעת איפה קונים מזרון מתנפח

גילה18, דצמבר, 2011

הכי אמיתי והכי חזק

האיש שבקיר18, דצמבר, 2011

מסכים עם דן, בנות שתדעו שאתן הכי סקסיות בגופיות סבא, למרות שזה נשמע קצת חולני...