05/09/2012 10:080141

מנשיקות עד חילופי זוגות, או מהי הסכנה של התנסויות במיטה

 

בימינו התנהגות מינית הפכה להיות הרבה יותר חופשית מבעבר, ומצד אחד זה טוב. "לא" לתנוחה מיסיונרית, "כן"  למימוש פנטזיות! אבל מצד שני פסיכולוגים מאוד מודאגים: יותר מידי מותרות מינית יכולה לגרום להיעלמותו של סקס רגיל.

 מין סם שכזה

כשאנו מתנסים במשהו חדש ואסור במין, אנו חווים גירוי חזק ביותר: זרם של אדרנלין הוא זה שגורם לאורגזמה על הספסל בפארק להיות חזקה יותר מאשר אורגזמה בחדר שינה. אבל אדרנלין הוא סוג של סם, ולכן אנשים שמתרגלים אליו זקוקים במהרה למנה גדולה יותר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בימינו משחקי תפקידים, סאדומזוכיזם ופורנו הפכו כמעט לנורמה. גם פטישיזם, שלישיות וחילופי זוגות כבר לא נשמעים לנו כמו משהו סוטה. אנשים שמבקרים במועדונים לחילופי זוגות מודים שהם התמכרו לזה כבר אחרי מספר פגישות.

 

 

הדרך מהתנסות לאין – אונות

גברים רבים הופכים להיות בני ערובה של מין מיוחד. אחרי צפיות תקופות בסרטי פורנו והתנסויות חדשות במיטה הם מפסיקים ליהנות ממין רגיל ואז מתחילות בעיות רציניות. מעניין שנשים פחות נוטות ליפול למלכודת, אולי כי הן יותר שמרניות מטבען.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חשוב לשמור על פרופורציות

אתם וודאי שואלים את עצמכם "אז מה נעשה עכשיו? האם אין ברירה אלא לעשות אהבה עם אור סגור בתנוחה מיסיונרית?" כמובן שלא! אבל חשוב לזכור שרדיפה אחרי מין מיוחד לא תמיד טובה ואתם צריכים לבחור לעצמכם "אוסף" אישי ומאוזן.  הרי מין "מיוחד" לא יכול להישאר מיוחד אם הוא הופך למשהו יומיומי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לכן כדאי להתחיל ללמוד ליהנות מדברים פשוטים, מעדינות ואהבה. סקס אקסטרים הוא כמו תבלין – הוא יכול להוסיף טעם למנה אך לא להחליף אותה.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 141
ספרו לחברים: