02/08/2012 09:420104

מולטי אורגזמה: גם את יכולה!

 

כל אישה שמעה לפחות פעם בחייה על מולטי אורגזמה, אבל הרוב מניחות שכדי להגיע אליה צריך להיות מוכשרת במיוחד. האמת היא שזה ממש לא נכון: כמעט כל אישה יכולה להגיע למולטי אורגזמה המיוחלת.

יש כאלו שמגיעות לכך יותר בקלות ויש כאלו שלא. אם חיית עד עכשיו טוב גם בלי מולטי אורגזמה אין שום סיבה להצטער שאת מגיעה לשיא רק פעם אחת בלילה. אבל אם את רוצה להגיע לאופקים חדשים במין אז המולטי אורגזמה יכולה להיות דרך נפלאה.

shutterstock_101291449

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

את כן יכולה!

הדבר הראשון שאישה חייבת לזכור – היא כן יכולה להגיע למולטי אורגזמה, להבדיל, אגב, מגברים. אם אישה תהיה בטוחה בכך שגל ראשון של עונג אינו הגל האחרון גם גופה יאמין בכך ויגיב בהתאם. אבל אם אישה תהיה משוכנעת שהיא אינה יכולה להגיע למולטי אורגזמה אז סביר להניח שהיא באמת לא תצליח.

אל תפסיקי

כשאת מגיעה לאורגזמה ראשונה אל תפסיקי את המזמוזים. נכון שאזורים מסוימים הופכים לרגישים מדיי והמגע בהם יכול להיות לא נעים, אבל אפשר בהחלט להסב את תשומת הלב למקומות רגישים פחות. זכרי שלא קל "להתניע" שוב אחרי אורגזמה ולכן פשוט אל תתני לגופך "להתקרר".

shutterstock_25574086

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תתאמני

כמה שזה נישמע מוזר את המולטי אורגזמה ניתן לתכנן. שחקי עם בן זוגך כך שהוא יגרה אותך ואז יפסיק ואז שוב יתחיל מהתחלה. זה ירגיל את גופך לכך שאחרי הגל הראשון, העונג עוד לא ניגמר והגוף ילמד להמשיך ליהנות.

כמובן זכרי שעדיף להתנסות בכך כשאת נינוחה כמה שיותר ואת ובן זוגך אינכם ממהרים לשום מקום. זאת הסיבה שהרבה יותר קל להגיע למולטי אורגזמה בחדר שינה הפרטי שלך מאשר במקום אחר.

העיזי והצליחי!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 104
ספרו לחברים: