12/12/2011 14:002103

לעשות סקס בשביל הבריאות

 

עזבו אתכם מאוכל בריא, דיאטות וספורט. תפסיקו עם היוגה, הטאי צ`י והמדיטציה. מה כן לעשות על מנת לשמור על אריכות ימים? פשוט מאוד. תעשו סקס. והרבה ממנו.

מאת: יעל שני 

זהו, עכשיו זה רשמי ונגמרו התירוצים. כבר לא עושים סקס בשביל התשוקה וגם לא בשביל האהבה, עושים את זה בשביל הבריאות!! הקשר בין סקס לבריאות נחקר ונבדק כל הזמן, בקרב כל התרבויות ובכל הגילאים. התוצאות הן חד-משמעיות : ליחסי מין מספקים יש יתרונות רבים. סקס טוב לבריאות, אם עושים אותו טוב ובמינון סביר. סקס טוב הוא קודם כל סקס בטוח, ורצוי שיהיה כזה שיסתיים בסיפוק מיני או לפחות יהיה מלווה בהנאה מינית רבה. מה זה "מינון סביר"? רוב המחקרים מדברים על ממוצע של פעם עד פעמיים בשבוע (כאשר כמובן ניתן ואף רצוי להגביר את המינון).

מדענים לא טועים

מחקרים מראים שסקס מספק עשוי בהחלט לתרום לשיפור הבריאות המנטאלית והפיזית שלכם. קיום יחסי מין הוא טוב ללב ומקטין הסיכון ללקות בשבץ. בזמן הסקס משתחררים אנדורפינים שמיטיבים עם התאים ועם הלב, וחומרים אחרים שממריצים את חילוף החומרים. פעילות זו מחזקת את השרירים, מגבירה את קצב הלב, משחררת אנרגיה ומפחיתה במשקל – ובעיקר אנשים נהנים במרבית המקרים יותר מאשר סתם ספורט. במהלך אקט מיני אפשר לשרוף עד 250 קלוריות, או במילים אחרות, פעילות שמקבילה לחצי שעה של ריצה. יותר סקס זה אומר יותר אושר, שמחה ובריאות.                                                                                            

לבסוף תגלו שככל שתעשו יותר סקס, ככה גם יציעו לכם יותר סקס. מה הסיבה לכך? כשהגוף שלנו פעיל מינית, הוא משחרר לחלל האוויר פרומונים, שהם הכימיקאלים הטבעיים שלנו. כיוון שהאינסטינקטים הבסיסיים שלנו משותפים לאלה של ממלכת החיות, כאשר הכימיקלים הללו מרחפים סביבנו אנשים נמשכים אלינו באופן בלתי מוסבר ואוטומטי. לכן כאשר אנחנו נמצאים בתחילתו של קשר חדש, פתאום נדמה שכולם נזכרו להתחיל איתנו. כי בשבועות הראשונים של קשר חדש, כל הסקס המוגבר עם הפרטנר החדש תורם לכך שאנחנו מסתובבים עם ענן של פרומונים שתלוי מעל ראשינו. לסיכום אם עוד לא מצאתם לכם בן/בת זוג שיחממו אתכם מתחת לפוך בלילות החורף הקרים, זה הזמן. ולא (רק) בשביל לספק את היצר החייתי, אלא בשביל הבריאות.  

 

דירוג:
12345
קולות: 103
ספרו לחברים:
משה13, דצמבר, 2011

אני כבר מגיע הביתה לעשות שיעורי בית

אמממ24, דצמבר, 2011

אחחח אני אוהבתת סקססס