06/05/2012 09:490119

"כן, המפקד!" – משחקי תפקידים בחדר המיטות

 

כולנו יודעים על קיומם של משחקי תפקידים, אבל רק למעטים יש אומץ לממש את הידע הזה בחדר המיטות. וחבל שכך, כוון שמחקי תפקידים יכולים לא רק לגוון את חיי המין שלכם, אלא גם לפתור הרבה בעיות אחרות בין בני הזוג.

Description: rolevie_igri_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פתרון קונפליקטים

לעתים קרובות אנו רבים על שטויות – מי לא הוריד זבל, מי לא התקשר, מי לא סידר את הבית. אבל במקום לבזבז את הזמן על ריבים עדיף כבר לעשות אהבה. דמייני שבמקום להתעצבן על כך שבן הזוג אמר לך "שוב לא גיהצת את החולצה שלי" תעני לא בקול חושני: "כן יקירי, הייתי ילדה רעה מאוד היום. תוכל להעניש אותי היום בערב.". אל תדאגי, לא תצטרכי לרוץ לחנויות מין ולרכוש אזיקים ושוט, מספיק שפשוט תודי באשמה. אגב, אצל חיות מסוימות קיים טקס כאשר הזכר מעניש את הנקבה ע"י קיום יחסי מין איתה. תהפכו את הקונפליקט למשחק מין מעניין ותראו איך שניכם תרוויחו מזה.

מניעת בגידות

כידוע גברים נמשכים לכל מה שחדש ולא נודע, בזמן שמין עם פרטנרית קבועה נמאס להם במהרה. אבל אין שום טעם לאסור על בן זוגך להסתכל על נשים אחרות, הרבה יותר עדיף להפוך עבורו לאותן נשים רבות. תאמיני לנו שאם היום תהיי נזירה צנועה, מחר מורה רצינית ומחרתיים זונה מפתה הוא אפילו לא יתחיל לחשוב על לבגוד בך. הוא אפילו לא ירגיש צורך לחשוב על נשים אחרות, כי כל לילה את תהפכי בשבילו לאישה אחרת.

גילוי עצמי

כל אחת מאיתנו חלמה לפחות פעם בחיים להיות אדם אחר – פתוח יותר, בטוח יותר או להפך, מאופק יותר. לא תמיד ניתן לשנות את תכונות האופי, אבל בהחלט ניתן לשחק את התדמית הרצויה. יתרה מכך, יפנים משוכנעים שבזכות משחק תפקידים במיטה ניתן לפתח בעצמנו תכונות שונות. בן אדם לא בטוח בעצמו יכול לנסות במיטה תפקיד של בוס דרשן ואילו מנהל בנשמה יכול לנסות תפקיד כנוע יותר. כך תוכלו, בעזרת משחק מיני לעורר בתוככם תכונות רדומות. בכל אופן אם לא תאהבו את התפקיד שבחרתם תמיד תוכלו לשנות את כללי המשחק.

מימוש פנטזיות

בנוסף לכל היתרונות האחרים, משחקי מין הם פשוט עניין כייפי ומרתק. כל אישה תרצה לדעת איך היא תיראה בחליפת דיילת אוויר או אחות רחמנייה, שלא לדבר כבר על סקרנות של בן זוגה. משחקי מין היא הדרך הקלה ביותר לספר לבן הזוג על הפנטזיות הכי כמוסות שלך וגם לממש אותן בפועל. לכן תשכחו מהדעה הרווחת שמשחקי מין הם נחלת סוטים בלבד ותיהנו מהחופש ומהדמיון הפרוע.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 119
ספרו לחברים: