13/12/2012 10:581133

טעויות במיטה – מה לא כדאי לעשות

 

כדי להגיע להרמוניה בחיי המין חייבים להשתחרר מכל מיני דעות קדומות ומחסומים. אבל בכל זאת עדיין יש דברים שלא כדאי לעשות – מדובר לא על גבולות אישיים או העדפות מיוחדות אלא על דברים הרבה יותר בנאליים.

גניחות תיאטרליות

נשים רבות מנסות לחקות את השחקניות של סרטי פורנו בזמן שהן מראות תשוקה או עונג. למרות ששתיקה רועמת תבלבל את בן הזוג לא כדאי לנסות ולדמות את שחקניות הפורנו. האמינו לנו, הגבר יתלהב הרבה יותר מביטוי כן של עונג ולא ממשחק מזוייף. פשוט הישארו עצמכן.

שאלות שלא במקום

המוח של גברים שונה מהמוח הנשי. אנו הנשים, יכולות לגהץ בגדים, להאכיל את הילד ולדבר בטלפון בו זמנית. גברים אינם כאלו. חשוב להבין שאין דבר גרוע יותר מאשר שאלת שאלות ברגעים קריטיים ואין דבר מעצבן יותר מאישה פטפטנית במיטה. זה נכון כמובן אם לא מדובר בלחישות ארוטיות או שיתוף בן הזוג בפנטזיות הכי כמוסות שלכן.

seks-marafon

נשיכות ושריטות

בעקבות צפייה בסרטי פורנו נשים רבות חושבות שהן אמורות להיות במיטה לא פחות מנמרות, כלומר לנשוך ולשרוט את בן הזוג. אולי נשיכות קלילות יכולות אפילו לגרות את הגבר אבל חשוב מאוד לא להגזים ובטח לא לנשוך את האיברים האינטימיים שלו.

לצערנו גם גברים עושים טעיות במיטה אבל הן שונות מהטעויות של נשים.

משחק מקדים

גם הגברים השווים ביותר נוטים לוותר על המשחק המקדים וזה כמובן עצוב מאוד. נכון שסקס חפוז יכול להיות גיוון מרענן אבל ברוב המקרים אישה צריכה זמן כדי להגיע לרמת גירוי טובה.

כפיות טובה

כל הגברים אוהבים מין אוראלי אבל לא מרגישים חייבים להחזיר לאישה באותו מטבע, למרות שמין אוראלי הוא מהנה ביותר עבור נשים. רמזו לגברים מה אתן רוצות – אז הם בטוח לא יוכלו לסרב.

תסריט שחוזר על עצמו

אין דבר גרוע יותר מיחסי מין צפויים מראש. "עכשיו הוא ינשק לי את הצוואר, אחרי זה את הבטן ואז ירד למטה יותר", - לפעמים המחשבות של אישה מקדימות בחלקיקי שנייה את הפעולות של הגבר. תהיו יצירתיים! אל תשכחו שכל אישה היא מיוחדת במינה ומה שטוב לאחת לאו דווקא יהיה נעים לאחרת. אל תסמכו על כך שבת הזוג הקודמת שלכם אהבה את מה שעשיתן – תמיד תחשבו על משהו חדש.

נסו להבין אחת את השני וחיי המין שלכם יהיו נהדרים מתמיד!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 133
ספרו לחברים:
שי18, March, 2013

מה זה השטות הזאת שגברים לא יודעים לבצע מספר דברים במקביל ? אני מכיר לא מעט נשים שלא יודעות לגהץ בכלל, לא יודעות לבצע אפילו דבר אחד ופשוט, אז אנא מכם בלי הכללות.