18/07/2012 08:33095

טכניקות סקס מנצחות – כל אחת צריכה לדעת

 

כל אישה מודרנית יודעת שכדי להיות מלכה במיטה היא צריכה לא רק להכיר טכניקות שונות אלא גם לאמן את שריר האגן. הרי לא לחינם נשים מהמזרח השולטות לגמרי בטכניקות אלו משכו מאז ומתמיד גברים כה רבים.

תרגילים מודרניים המאמנים את השרירים של האגן הנשי מבוססים על ידע עתיק ימים. בזמן שתרגילי קיגל הינם משעממים מאוד, הדברים שלמדו בחורות בימים הקדומים מפתיעים בגיוונם ומיוחדותם.

רקדניות ערביות

כך למשל שפחות ערביות היו צריכות לעבור מספר בחינות. במהלך אחת מהן האישה הייתה צריכה לתפוס ביצה עשויה נפריט עם שרירי האגן. לביצה היו קשורים 14 חוטי משי וסריס היה אמור למשוך בכל חוט בכוח של 3 ק"ג לפחות. האישה הייתה צריכה לתפוס את הביצה ולא לשחררה עד שכל החוטים יקרעו. לעתים הבחינה הייתה נמשכת עד שעה וחצי.

Depositphotos_9624667_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בחורות הודיות

לבחורות הודיות הייתה שיטה מיוחדת להוכיח את הכוח הנשי שלהן. בעזרת קש מיוחד הן היו שואבות לתוך הנרתיק שלהן נוזל צבוע ואז היו אמורות לרקוד ריקוד שנמשך 40 דקות בלי שאף טיפה תצא.

Depositphotos_11322207_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נשים סיניות

לנשות הקיסרים הסינים הייתה שיטה מיוחדת להוכיח את היכולות המיניות שלהן. אישה הייתה אמורה להביא את בעלה לאורגזמה ללא אף תנועה – רק בעזרת עבודת שרירים פנימיים. כדי שלא תוכל לזוז על ראש האישה היה מוצב נר שאסור היה לה להפיל.

Depositphotos_5518104_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גיישות יפניות

גיישות יפניות היו מסוגלות "לירות" בעזרת שרירי האגן כדור עשוי נפריט לתוך מטרה ממרחק של 2-3 מטרים. אגב את פלאי הטכניקה האלו ניתן לראות עד היום בהופעות סקס בתאילנד. אומרים שנשים יפניות היו מסוגלות לגרום לאיברי מינן להדיף ריח שושנים אבל עד עכשיו לא ברור איך הן עשו זאת.

Depositphotos_1143680_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לצערנו רוב הטכניקות האלו כבר אינן בשימוש בימינו ולכן זה הזמן, נשים יקרות, להתחיל להתאמן ולהפתיע את אהובכן!

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 95
ספרו לחברים: