15/02/2012 03:12092

הריח הסקסי ביותר

 

לא פלא שריח נעים יכול ליצור אסוציאציות נעימות ולגרום לסוג מסויים של חיבה. אבל האם יכול ריח ליצור משיכה מינית? התשובה היא "כן". שמנים שהריח שלהם  מגביר את התשוקה מינית נקראים-אפרודיזיאקים.

כדי להיות רצויה ולגרום לגבר האהוב להמשך אלייך ממש לא הכרחי לבזבז כסף רב על רכישת פרומונים שיעילותם גם כך מוטלת בספק.  הרבה יותר קל לרכוש אפרודיזיאקים טבעיים שריחם מעורר תשוקה מינית.

הניחוחות האפרודיזיאקים מתחלקים לשתי קבוצות-גבריים ונשיים.

הניחוחות הנשיים:

·        גרניום

·        ילאנג-ילאנג

·        יסמין

·        וניל

·        ורדים

·        מימוזה

·        נרולי

ניחוחות גבריים:

·        ברוש

·        אגוז מוסקט

·        ג`ינג`ר

·        נרד

·        בת קורנית

·        סנדל

·        צנובר

·        וטיבר

המסקנה הפשוט האומרת שאפרודיזיאקים גבריים עוזרים לגברים למשוך אליהם נשים ולהפך. אך יש אפרודיזיאקים אוניברסליים שמתאימים לשני המינים-אלו הם ההדרים. אפשר להשתמש בכל השמנים בנפרד או לשלב כמה ביחד לתוצאה טובה יותר.

בשמים סקסיים

קיים מספר רב של דרכים לשימוש באפרודיזיאקים, ובושם הוא אחד מהם.  את הבושם ניתן להכין באופן עצמאי. כדי לקבל את הבושם יש לערבב שמן עם הריח הרצוי עם אלכוהול ביחס 2 ל-10.

אפשר גם לעשות ניסוי מעניין וליצור בושם המבוסס על שמנים בלבד כמו שנהוג במזרח. מוסלמים, שהדת אוסרת עליהם שימוש באלכוהול לא משתמשים בו אפילו לצרכים קוסמטיים.

חוחובה הוא הבסיס האידיאלי לכל בושם. כדי להגיע לתוצאה רצויה צריך לערבב  כ-10 טיפות של שמן אתרי עם כפית חוחובה.

כבר קוקו שאנל אמרה בזמנה שצריך לשים את הבושם לאותו מקום שאתן רוצות לקבל שם נשיקה, וכמובן למקומות בהם מורגשים דפקים-מאחורי האוזניים, כפות הידיים, מאחורי הברכיים ועל הצוואר.  אבל גם כאן אסור להגזים-ריח חד מדיי יכול לדחות את בן הזוג.

עיסוי ארומטי

העיסוי הארומטי שהפך למאוד פופולרי בימינו הוא דרך נהדרת לענג את בן זוגך. כדי להכין שמן שמתאים לעיסוי יש לערבב 2 טיפות של שמן אתרי עם שמן בסיס-למשל שמן זית. אל תשכחו לחמם את השמן לפני השימוש.

גם טכניקת העיסוי היא חשובה ביותר. התנועות צריכות להיות קלות ועדינות בלי להסב כאב לבן הזוג. ליטופים, לחיצות במקומות הנכונים ואפילו צביטות קלות יכולות לעשות עבודה נהדרת.

תדאגו לאווירה מתאימה. בשביל זה תצטרכו להכין מבאר ארומטי, נרות ושמנים אתרים. אפשר לקנות את כל אלו בחנויות המיועדות לכך. השילובים הטובים ביותר הם:

·        אשכולית ויסמין

·        ורדים וילאנג-ילאנג

·        לימונגראס ורוזמרין

אמבטיה ארומטית

אם האמבטיה שלכן מספיק גדולה לשני האנשים אתם יכולים להתנסות באמבטיה ארומטית.

לשם כך צריך לערבב 6-10 טיפות של שמן אתרי עם אחד ממרכיבים הבאים: דבש, שמנת, מלח או יין. אפשר להוסיף לתוך האמבטיה גם עלי ורדים ולהדליק נרות. 

דירוג:
12345
קולות: 92
ספרו לחברים: