02/01/2012 10:560103

הנאה צרופה בתקלות

 

סקס אמור להיות מהנה, אך פעמים רבות מתעוררות לא מעט בעיות בדרך לאורגזמה המיוחלת. הנה מספר פתרונות מעשיים לשיפור חיי המין.

אבל לא הספקתי לגמור - בעיה שכיחה ומוכרת אצל גברים היא השפיכה המוקדמת. כאן ניתן להאשים גם את הביולוגיה, בעוד שגבר יכול להגיע לגמירה תוך שלוש דקות, לנשים זה לוקח עד רבע שעה בממוצע. כך נוצרת הבעיה שבמקרים רבים מותירה את האישה בלתי מסופקת.

במקרה הזה ניתן לפתור את הבעיה במשחק מקדים ארוך ומפנק, כולל מין אוראלי שגורם לנשים להרקיע לשחקים וברוב המקרים, האורגזמה המושגת חזקה בהרבה מזו שנשים חוות במהלך חדירה. פתרון נוסף הוא שימוש בספרי השהייה לגבר, המסייע בעיכוב השפיכה הגברית.

אני יבשה - יובש נרתיקי הינה בעיה ידועה ומוכרת ממנה סובלות נשים רבות, עבורן קיום יחסי מין יכול להוות סבל רצוף. במקרה הזה ניתן להקל על הבעיה באמצעות שימוש בחומרי סיכה על בסיס מים או סיליקון, שימוש בחומר סיכה איכותי יגביר את ההנאה ויחסוך כאב מיותר.

אוראלי מגעיל אותי– הרבה נשים וגברים נגעלים מקיום יחסים אוראליים. סיבה אחת הינה הטעם של הפרשות הגוף. הפתרון במקרה הזה יכול להיות שימוש בג`ל מתלקק בטעמים, פשוט בוחרים טעם שאוהבים ומורחים על איבר המין. סיבה נוספת בגללה אנשים מסוימים נמנעים ממין האוראלי, היא החשש מהריח של איבר המין. במקרה הזה, ישנם סבונים רבים בשוק בעלי רמת לחות המותאמת לאזור רגיש זה, ובכך משמרים ריח נעים למשך זמן ממושך.

השגרה מתישה- לפעמים אנחנו מוצאים עצמנו מקיימים יחסי מין עם בת הזוג באותה התנוחה, באותו היום ובאותה השעה.זו הדרך המוצלחת ביותר להרוג כל גרם של תשוקה.הפתרון, הוא לשבור את השגרה.גוונו את המקומות בהם את מקיימים יחסי מין, זה יכול להיות במכונית, בבית מלון או בכל מקום אחר מחוץ לבית.הפתיעו את בן או בת הזוג עם מראה חדש, אפילו תחפושת, וללילה אחד תתנו להם "לבגוד" עם המאהב או המאהבת. שימוש באבזרי מין וצעצועים, יהווה תוספת מבורכת לחדר המיטות. 

דירוג:
12345
קולות: 103
ספרו לחברים: