13/08/2012 10:081129

הגוף הנשי: איך נגרום לו לנגן סימפוניה של עונג

 

מקובל לחשוב שהגוף הנשי זהו איזור ארוגני אחד גדול. גם אצל גברים המקומות הרגישים לגירוי לא מוגבלים רק לאזור אחד, אבל הם הרבה פחות רגישים מאשר אצל נשים. רק נשים מסוגלות להגיע לאורגזמה מהליטוף של השדיים ורק אצלן האזורים הארוגניים מתגלים ומשתנים במהלך כך החיים.

החושניות של אישה מתפתחת ומשתנה כל הזמן. במהלך ההתפתחות המינית מתגלים קודם כל אזורים ארוגניים ראשוניים – והם בדרך כלל זהים אצל כולן. בהמשך של ההתפתחות המינית ויצירת העדפות אישיות מופיעים אזורים ארוגניים משניים אשר ייחודיים לכל אחת. ניתן גם לציין אזורים פסאודו-ארוגניים אשר נענים לגירוי של פרטנר מסוים בלבד.

erogennie_zoni_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לא נדבר היום על אזורים ארוגניים ראשוניים – הם מוכרים לכולם, אבל נתמקד באזורים אחרים אשר יכולים, להפתעתך, להסתיר חושניות.

אצבעות הרגליים

נשים רבות חושבות שלרגליים יש תפקיד מפתה מבחינה חיצונית אבל האמת היא שהן מחביאות בעצמן פוטנציאל רב. בהתחשב בעובדה שרגליים עומדות בעומס קשה יומיומי, לא קל לגלות את הפוטנציאל הזה. אבל תעשי מאמץ – זה שווה! זהו עונג עבור אניני טעם אמיתיים.

צידי הגוף

לא סתם מקובל לחשוב שרגישות לדגדוגים מעידה על מיניות נשית. העור של צידי הגוף עדין ורגיש ביותר וזה הופך את האזור לארוגני מאוד. העובדה שבזמן מגע מיני הידיים של בן הזוג מונחות בדיוק במקומות הללו רק מוסיפה להם מיניות.

ידיים

החלק הפנימי של הידיים הוא המקום הרגיש ביותר בגוף, כוון שהוא אינו חשוף כלל למגע חיצוני.  העור העדין נענה בקלות למגע של בן הזוג ולא לחינם בתרבויות מסוימות המגע של גבר בצד הפנימי של היד הנשית נחשב לבגידה.

בטן

אצל נשים רבות בטן היא אזור ארוגני מאוד. וזה נכון לא רק עבור החלק התחתון של הבטן אלא גם עבור החלק העליון. להבדיל, אין שום טעם לגרות את אזור הטבור – באופן גנטי הוא מסמל את הקשר עם האם ולא נענה לגירוי. בנוסף המגע החוזר בו יכול להיות לא נעים ומעצבן.

גב תחתון

אצל נשים רבות האזור הזה רגיש כמעט כמו השדיים. בקשי מבן הזוג ללטף את האזור שמעל העכוז ובמהרה יגיע הרגע שתתחילי להתפתל כמו חתולה. לא אצל כל הנשים כך העניין אבל אם אצלך האזור הוא רגיש, הגירוי שלו יעניק לך תחושות בלתי נשכחות.

זכרי שהגוף הנשי הוא מצבור בלתי נדלה של תחושות מיניות. אל תעצרי. תמשיכי לחקור את גופך ותגלי כל פעם מקורות חדשים לעונג. רק אז תהפכי לכינור אמיתי אשר מנגן סימפוניה נפלאה בידי הגבר שלך!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה. 

דירוג:
12345
קולות: 129
ספרו לחברים:
מירי11, October, 2012

צריך לשחת בחשבון!