30/11/2011 12:135163

הגדרה לסקס דרך המילים: פוטנציאל לקשר או סטוץ חד פעמי?

 

עכשיו את באוויר. את לא יודעת אם זה רציני או לא. את רוצה להבין מה הייתם, מה אתם עכשיו ומה תהיו? מה גורם לך לחשוב כל כך הרבה? התשובה ברורה, עשיתם סקס בפעם הראשונה.

מאת: שונית וייסנברגר.

נושמת לרווחה, את עירומה מתחת לפוך החמים במיטה בעוד שהוא בשירותים, מתקלח או מוריד את השאריות של אחרי. את בוהה בתקרה והמחשבות מתחילות לרוץ. את מנסה להבין אם עשית טעות או שמה זה היה הדבר הנכון לעשות, אולי זו הייתה חוויה מהנה באופן חד פעמי? איך תדעי? אפשר להבין זאת דרך המילים.

אחרי שחזר מהמקלחת הרטובה, הוא מנשק אותך בלחי/שפתיים ואומר "אני עייף (עם חיוך) מתי את רוצה שאחזיר אותך?"- הוא לא רוצה משהו רציני. אולי הוא יהיה מעוניין בעוד כמה פעמים בודדות או ביזיזות ארוכת טווח, אבל מערכת יחסים לא תצא מזה. אין לי ספק שיש בחורות  שיעלבו מכך, אבל אין ממה, תלמדו שאסור לכן להגיד לעצמכן "אני מצטערת ששכבתי איתו", גם אם הסקס לא היה משהו- תצחקו עליו. לפני שאתן אומרות לו שלום, תנסו להשחיל לו אמירה הומוריסטית אך עוקצנית "עכשיו, (מבט שמח וישיר לעיניים) אבל תוריד אותי אצל ידיד שלי בבית".

יום, יומיים או כמה ימים אחרי הסקס הראשון, אתם נפגשים אצלו בבית. הגיע השלב שאתם במיטה ולא כל כך בא לך סקס, אלא להתכרבל, להתמזמז ולהתנשק, והוא בתגובה אומר :"את סתם מתגרה, חשבתי שנשכב". את ממשיכה בדרך שלך, כי ברור ש:"מי הוא בכלל?" חוצפן! כמה שניות אחר כך, הפרצוף שלו הופך לחמוץ ולא סקסי בעליל. ישנם כאלה שיעשו את הפעולה הכי אינפנטילית שיש, יפתחו את הטלוויזיה וישימו את ערוץ הספורט. ברגע שזה קורה, תאמרי לו שאת צריכה ללכת, שמרי על סגנון מתנשא ובו זמנית מאושר, וכך תשדרי "אתה על הזין שלי".

הוא שיכור, צחנה של אלכוהול יוצאת מהפה שלו וחודרת אל תוך קני הנשימה שלך. אתם בפגישה שנייה או שלישית בדנס בר/מועדון/פאב. הוא אומר לך "בואי נלך לשירותים, בא לך?" בא לך משמע- בא לך לעשות סקס? ברור שהוא לא מכבד אותך, הוא בקושי מכיר אותך ורוצה לשכב איתך בשירותים ציבוריים מזעזעים עם נייר טואלט משומש על הרצפה וטיפות שתן על האסלה. השירותים נועדו ליציאות ולא לכניסות, והמבין יבין.

את המשפט האופטימי והטוב השארתי לסוף, לרגע אל תחשבו שכל הגברים רוצים רק דבר אחד, יש כאלה שרוצים שניים- אותך והחיבור שאיתך. מי שנשאר לישון איתך עד יום למחרת, בעוד שהוא מחבק/מלטף/מנשק/מסתכל עלייך/ שואל אם קר לך או חם לך, מברר אם את רוצה לשתות או לאכול/לא מתקלח שנייה אחרי או בכלל, כבר מתחיל לשדר רצינות ואכפתיות. נכון שגם במקרה הזה שום דבר וודאי וזה לא אומר שהוא האחד שתגמרי איתו מתחת לחופה, אבל זה היחס שגבר צריך להעניק לבחורה, גם בסטוץ חד פעמי וגם אחרי שנים של זוגיות ושגרה, כי זה מה שאת שווה.   

דירוג:
12345
קולות: 163
ספרו לחברים:
הלא מבינה30, נובמבר, 2011

מה שלמדת אותנו כאן זה שאם הוא אומר לך "בואי נלך לשירותים, בא לך?" זה הזמנה לסטוץ חד פעמי? איפה התכלס?

אורטל בקר01, דצמבר, 2011

"השרותים נועדו ליציאות".., היה השיא של הכתבה בשבילי :)

אהבתי את ההסברים02, דצמבר, 2011

גברים יכולים להיות אכזריים וצריכה להיות מודעות לזה. אהבתי את הדרך שכתבת והצגת את זה

קרן02, דצמבר, 2011

חזק מאוד ! ממש נכון

חנה16, דצמבר, 2011

כתבה ממש לענין