01/01/2012 22:110108

גרון עמוק

 

המדריך השלם למין אוראלי

רק מהלב. מין אוראלי הוא אקט אינטימי וחושני. מדובר בהענקה חד צדדית של עונג ולכן, עשו זאת רק אם אתם באמת רוצים ואם מישהו אליו אתם נמשכים עד אובדן הדעת. אם בן או בת זוג מפעילים עליכם לחץ, סרבו בנימוס והציבו גבולות ברורים. בנוסף, אם לא תעשו זאת "מהלב" , רוב הסיכויים שתגרמו לפרטנר שלכם לסבל במקום להנאה צרופה. מין אוראלי הוא אקט שצריך לבצע בעדינות ותשומת לב.

ניקיון. חלל הפה והלסת חייבים להיות נקיים. הפה הוא כר גידול פורה לחיידקים ועל מנת לא להדביק את הפרטנר שלכם במחלות, יש לצחצח שיניים היטב טרם הענקת מין אוראלי. לכל אותם גברים הנגעלים מאיבר המין הנשי, כדאי שתדעו כי הפה נחשב לאחד האזורים המלוכלכים בגוף, בעוד הפות נחשב לאחד מהנקיים, ועקב כך גם לאחד מהאזורים הרגישים ביותר לחיידקים, ואת העובדה הזאת אתן הנשים צריכות לקחת בחשבון לפני שאתן נותנות לו לבקר בגן הקסמים. מעבר לכך, ניקיון הפה יחסוך פאדיחה מיותרת, הריי אף אחד לא רוצה למצוא על איבר מינו את שאריות הארוחה מליל אמש.

בלי שיניים! למרות הצחוק, לא מדובר בבדיחה. שיניים מסוגלות לגרום לחתכים ופציעות באיבר המין, ואף לטראומה מתמשכת מקיום יחסי מין אוראליים. על מנת לדעת איך להימנע מלנשוך את הפרטנר שלכם, קראו את הסעיף הבא.

קחו נשימה. נשימה עמוקה תרפה את שרירי הלוע, תאפשר שלכם לשלוט היטב בלסת שלכם ותמנע את ה gag reflex(רפלקס ההקאה) שהינו סימן מובהק לכך שאתם עושים משהו לא נכון, לא צריך לבלוע או ללעוס את איברי המין, אלה לנשק, למצוץ כמו סוכרייה או ללקק כמו גלידה.

לטפטף חושניות. ככל השפתיים יותר רטובות, התחושה מתעצמת והרגישות גוברת. ניתן להחזיק ליד המיטה כוס מים ולהרטיב מדי פעם את השפתיים. בנוסף בשוק קיימים חומרי סיכה בטעמים שונים, המסייעים גם לאלה שנגעלים מטעם המיצים שגופנו מגיר בעת קיום יחסי מין.

ידיים. האצבעות לא צריכות ללכת במקומכם, אלה אתכם. שילוב של "עבודת כפיים" ועבודת שפתיים, יכול להעצים את האורגזמה עד לטירוף חושים. 

דירוג:
12345
קולות: 108
ספרו לחברים: