10/07/2012 10:10

בדקי את עצמך - לאיזה טיפוס מיני את שיכת?

 

כל אחת מאתנו אוהבת ספרים שונים, בגדים שונים, מוזיקה שונה ותחביבים שונים. גם מבחינה מינית לכל אחת יש את הסגנון שלה שנבנה על סמך ניסיון המיני של כל אחת ואחת. אפשר בהחלט לאפיין כמה גורמים עיקריים המשפיעים עלינו ולהבדיל בין כמה טיפוסים.

גורם ראשון: דמות אב

הדבר הראשון המשפיע על המיניות של האישה זהו דמות של אביה. סביר להניח שהבחורה תהיה אגואיסטית מדיי במיטה אם הוא לא התייחס אליה מספיק, או ש האישה תגלה נטיות מזוכיסטיות אם הוא היה שתלטן מדיי. בכל אופן, לרוב הנשים בוחרות בן זוג המזכיר להן את אביהן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גורם שני: תודעה מינית

הגורם השני החשוב הוא התודעה המינית. ברגע שילדה מבינה שהיא בת ושהיא שונה מבנים זה משאיר חותם עמוק בתת מודע שלה. לעתים אנו לא זוכרות את הרגע בו זה קרה אבל זה בהחלט יכול להשפיע בעתיד על העדפות המיניות שלנו.

הגורם השלישי: הפעם הראשונה

הגורם השלישי שמשפיע על התנהגות המינית שלנו הוא ההתנסות המינית הראשונה. בהתאם למה שקרה באותה פעם האישה יכולה להפוך ללביאה משוחררת או לנזירה ביישנית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הפסיכולוג המפורסם פרויד דיבר לא פעם על טיפוסים מיניים. הנה כמה מהם:

טיפוס אוראלי

אנשים מהטיפוס האוראלי הם אנשים שאוהבים מאוד נשיקות והמין עבורם הוא עוד דרך להכיר את עצמם ואת העולם. בדרך כלל אלו הם אנשים פתוחים, רגישים ופעילים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

טיפוס גניטאלי

לטיפוס הזה שייכים הכי פחות אנשים. הם לא סובלים משום תסביכים, הינם מאוזנים ומתייחסים למין כאל אמצעי לסיפוק של צרכיהם הבריאים.

טיפוס אנאלי

רוב האנשים שייכים לטיפוס האנאלי. הם חושניים וארוטיים מאוד והכי חשוב להם מגע וליטופים. לעתים אלו הם אנשים סגורים בעלי נטייה מלנכולית ואופי פלגמאטי. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

את הטיפוס המיני של האדם ניתן לזהות בדרך כלל לפי התנהגותו במצב דחק. אנשים מהסוג האוראלי רצים בדרך כלל להתלונן לחברים, מעשנים או זוללים מתוקים, אנשים מהטיפוס האנאלי מתחילים לנקות את הדירה ואילו האנשים מהטיפוס הגניטאלי פשוט... עושים סקס!

 

תכירו את עצמכם לעומק ותוכלו לגלות צדדים חדשים במין שלא הכרתם קודם לכן!

 

מפורסם באתר   Fn1  הקישור למקור חובה.