24/12/2011 22:522110

אש אש מדורה, תחתונים של בחורה...

 

כולכם ודאי יודעים שפטישיזם זו תופעה מאוד נפוצה. גברים למשל... מדוע הם כ"כ אוהבים להריח את הלבנים של בנות זוגם? והכי חשוב-האם אפשר לכנות את  הגברים אלו "סוטים"?

סקסולוגים בטוחים, שלכל אחד מאיתנו יש את ה"פטיש" שלו. עבור גברים מסוימים זה חזה, עבור אחרים-ישבן  ויהיו כאלו שישתגעו מהריח. לגברים כאלו ממש לא אכפת באיזה בושם יוקרתי משתמשת אהובתם. העיקר שיהי לה ריח נשי נעים, ריח גוף, זעה ואפילו הפרשות.

ואתם יודעים מה? אפילו תופעות נפוצות כמו תספורת אינטימית אהובה, תנוחות מועדפות או משחק מקדים זה או אחר, אלו הם פטישים בהתגלמותם.

אבל נא לשים לב-אם הגבר שלך מסתפק אך ורק בריח של לבנים שלך זו היא בהחלט נורה אדומה! שום ריח שבעולם לא יכול להוות תחליף למגע אנושי ואמיתי.

וכמובן אל תמהרו לתייק את אהובכם כסוטה, אם הוא מצמיד לאפו את החוטיני הסקסי שכרגע העפת על הרצפה-מאוד יכול להיות שבשבילו זה רק משחק ותו לו. אם מתחשק לך, את יכולה להצטרף למשחק ולהריח את הלבים שלו ואם לא בא לך, פשוט תהפכי את כל העניין לבדיחה והמשיכי הלאה.

ואם כבר התחלנו לדבר על פטיש לריח, אז היפנים לקחו את העניין עוד כמה צעדים קדימה. מאות תלמידות ברחבי יפן נוהגות למסור את תחתוניהם הלא מכובסים לחנויות מיוחדות. לבחורות כאלו יש אפילו כינויי מיוחד הן נקראות "בורוסרה" ולמעשה הן מן סוג של זונות. כל מי שחשקה נפשו בריח מגרה יכול להיכנס לחנויות כאלו ולהריח להנאתו לגמרי בחינם. הביקוש לחנויות כאלו עולה על כל דמיון! אין, אין על היפנים!

דירוג:
12345
קולות: 110
ספרו לחברים:
שאול25, דצמבר, 2011

מומלץ לחרמנים

רונית25, דצמבר, 2011

חחחחחחחחח אהבתי את הכתבה, כמה שזה מצחיק ככה רציני!!!