19/06/2012 09:33097

איך ניראה מאהב מושלם?

 

לעתים כשאנו שמות עין על גבר מסויים אנו מתחילות לנחש איך הוא יהיה במיטה. סממנים רבים הוכרזו בעבר כרמזים למיניות גברית – גובה נמוך, אף גדול, קרחת... יש כאלו שמזהות את המיניות הגברית לפי אגודלים ויש כאלו שמוצאות רמזים בתנועות זעירות . בואו נדבר היום על מיתוסים הכי נפוצים על מיניות גברית ומראה חיצוני.

אף

מאז ומתמיד נשים נטו לחשוב שיש קשר ישיר בין גודל של האף הגברי לבין גודל של איבר מינו. אבל בפועל מסתבר שאין שום קשר בין שני הדברים הללו. המקור למיתוס הזה הוא פיזיולוגי לחלוטין: המומחים טוענים שככל שהאף של גבר גדול יותר כך קולו עמוק יותר, וכוון שנשים, כידוע,  אוהבות עם האוזניים, גברים אלו נראים להן חושניים ומושכים יותר.

אגודל

נשים רבות מסיקות מסקנות על איבר המין הגברי לפי אגודלו, אבל הפעם לא מדובר על גודל אלא על צורה. הרחבה או הצרות של האגודל בקצה, מסמן הרבה פעמים צורה דומה של איבר המין. נשים בעלות ניסיון וסקסולוגים טוענים שהקשר הזה מסתבר כנכון ברוב המקרים.

גודל כף הרגל

עם כל האחריות ניתן לומר שאין שום קשר בין גודל כף הרגל לבין גודל איבר המין הגברי. אבל כן קיים קשר בין אורך הרגליים ומיניות – כמה שהרגליים קצרות יותר כך המיניות גדולה יותר. הסיבה לכך היא הורמונים אנדרוגנים שאחראים על מיניות והם גם אלו שמעכבים את צמיחת העצמות בנעורים.

Description: mujskaya_seksualnost_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שיער על הגוף

מקובל לחשוב ששיעור רב על גופו של גבר מעיד על כמות טסטוסטרון, שגם הוא הורמון האחראי על מיניות. וזה לגמרי נכון. גברים אלו חווים בדרך כלל התבגרות מינית מוקדמת והם בעלי חשק מיני רב יותר. אבל גם ירידה של חשק המיני נצפית אצלם בגיל מוקדם יותר מאשר אצל גברים פחות שעירים.

קרחת

ייצור מוגבר של הורמונים אנדרוגנים יכול לגרום להתקרחות מוקדמת אצל גברים. בדרך כלל הם מתחילים לאבד את שיערם עוד לפני גיל 30 אבל הבעיה הזו, שגברים רבים מאוד חוששים ממנה, מעידה גם על מיניות גבוהה שלהם. יחד עם זאת לא תמיד הסיבה לקרחת היא רמת אנדרוגנים גבוהה לכן לא תמיד הקשר הזה עובד.

כמו שאתן, נשים יקרות, יכולות לראות המאהב המושלם הוא לאו דווקא הדוגמן החתיך שמככב על שאר המגזין אלא גבר קירח עם רגליים קצרות ושיער רב על הגוף. זה רק מוכיח לנו שמראה חיצוני זה לא הכל!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 97
ספרו לחברים: