21/06/2012 10:153173

איבר מין חכם או על מה חושבים גברים

 

כולם מכירים את האמירה המבודחת על גברים שחושבים לא עם הראש אלא עם האיבר שנמצא בין הרגליים. אבל בכל בדיחה יש חלק מן האמת: הרופאים גילו אצל גבר אוסטרלי ליונלטמפלינג איבר מין עם מוח מזערי בעל אופי ורצונות משלו. לפי דעתם של הרופאים מדד ה -  IQ  של איבר מין זה מעורך ב – 78 נקודות.

איבר מין חכם

לא מזמן הפך גבר אוסטרלי ליונלטמפלינג לנושא מחקר עבור רופאים רבים. למרבה הפתעתם הם גילו שבתוך איבר המין של הגבר קיים מוח מזערי שצורתו מזכירה את אונות המוח המצחיות שאחראיות על קבלת ההחלטות. הוא כולל כמיליון נוירונים שעוזרים לתפקד באופן עצמאי. "כמובן שאיבר המין שלו לא יכול לפתור תרגילים מתמטיים אבל הוא מאוד החלטי ובעל אופי חזק ביותר", - כך אומר נוירולוג דייוידסנחילד.

 

לטענת הרופאים המקרה הזה הוא ראשון מסוגו ויתכן שהסיבה לכך היא ספיגה של תאום סיאמי בתוך העובר או מוטציה לא מוכרת .

איבר מין חכם עוזר לבחור בחורות

ליונל ממש לא מתלונן על איבר מינו החכם. הוא טוען שהאיבר עוזר לו לבחור בחורות ושולח לו סימנים ע"י הקשות על הרגליים או על הבטן. "אם אני מתעלם מסימנים שרובי, כך אני קורא לו, שולח לי בסופו של דבר מסתבר שבחורה שבחרתי בלי להתחשב בדעתו פריג`ידית או בעלת בעיה רצינית אחרת", - טוען בעליו של האיבר החכם.

הנשים שליונל בוחר בעזרתו של רובי נתגלו כנשים נהדרות ומאהבות מדהימות. הן מתרגלות במהרה להתנהגות עצמאית של איבר המין ומוצאות איתו שפה משותפת.

אז אולי בכל זאת יש משהו מאחורי ההרגל של הגברים להתייחס לאיבר מינם כאל ייצור חיי?

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 173
ספרו לחברים:
מירי15, July, 2012

בטור אחת שמבינה קצת ברפואה אני חושבת שזה שתויות במיץ עגבניות...

ומה עם עצמאות הפות??? פרימטיבים, תתקדמו05, March, 2013

למה בנות צריכות להתרגל לעצמאות של איבר מין גברי??? wtf

הוא "החלטי" אבל היא "פריג`ידית"05, March, 2013

"או בעלת בעיה רצינית אחרת" - אתם שומעים את עצמכם?? אתם מבינים כמה בעייתי בכלל התוכן הזה??? להתעלם מרצונות האישה כי היא בעייתית ואין לה שכל ושום רצונות - הוא חכם ויחליט.... זה חתיכת תוכן בעייתי.