07/02/2012 08:57074

אורגזמה בכוח המחשבה

 

לא מזמן דיברנו על כך שלא רחוק היום בו נוכל להגיע לאורגזמה ללא מגע גופני כלל, בעזרת לחיצת כפתור פשוטה. אך מסתבר שיש אנשים שכבר היום יכולים ליהנות אפילו בלי הכפתור, רק בזכות הדמיון שלהם. רק נציין שבינתיים הנס הזה הוא נחלתן של נשים בלבד.

אורגזמה ללא מגע

כבר מזמן רוחשות השמועות שיש נשים שיכולות להגיע לאורגזמה רק בזכות המחשבה על סקס ללא מגע כלל. אינטרנט מלא בפורומים בהם הבחורות האלו חולקות את החוויות שלהן אחת אם השנייה. אבל בואו נבדוק יחד האם הדבר הזה אכן אמיתי.

החוקרים ששמעו על התופעה נדהמו והחליטו לחקור את העניין לעומק. דוקטור בארי קומיסרוק ערך מחקר שבמהלכו סרק את המוח של נשים במהלך האורגזמה. הסתבר שמרכזהתענוג במוח האחראי על אורגזמה אכן היה פעיל בזמן סיפוק בכוח המחשבה והנשים עצמן  חוו באותו זמן אורגזמה זהה לזו שחשו במהלך מגע מיני אמיתי. "המרכז הזה נשאר רדום אם האישה מזייפת אורגזמה, לכן אין כאן שום אפשרות לבלבול" קבע החוקר.

אז איך הן עושות את זה?

נשים בנות המזל טוענות שלהגיע לאורגזמה בכוח המחשבה לא קשה כלל. חלק מהן מגיעות לזה בזכות תרגילי נשימה מיוחדים ופנטזיות מיניות, חלקן מדמינות את המגע עם בן זוג האהוב תוך כדי ריכוז בנקודות מסויימות בגוף ואילו נשים אחרות טוענות שיכולות להגיע לסיפוק מיני רק מהמחשבה על עודן שוכבות על חוף הים כשהן מדמינות גלי אנרגיה חודרים לתוך גופן.

"בדרך כלל נשים שיכולות להגיע לאורגזמה בדרך זו, הן נשים עם סף גירוי נמוך ודמין מפותח מאוד. עכשיו ברור באופן סופי שהאורגזמה הנשית מתרחשת במוח, לכן כל הניסיונות ליצור ויאגרה נשית נועדו לכישלון" טוען החוקר. בנוסף, אם להאמין לטענות הפסיכולוגים, כל אחת יכולה לפתח את הדמיון והרגישות המינית . האם זה אומר שניתן ממש ללמוד איך להגיע לאורגזמה בכח המחשבה?

מפורסם באתר Fn1 הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 74
ספרו לחברים: