16/01/2012 13:123234

4 הדברים שלא עושים בתחילת קשר

 

לא החזקת קשר יותר משלושה חודשים? להלן כמה עצות איך לא להתנהג ולהתנהל מולו.

מאת: שונית וייסנברגר.

שלוליות של דמעות –ללא היסוס וספקות, אבוי לכל אחת מכן אם תזילו דמעה הכי קטנטנה שיש, לפחות בהתחלה. ראשית, אסור לכן להעניק לו את ההרגשה שהוא הכל בשבילכן, שכל תזוזה או מעשה שיעשה, משפיע עליכן. הרי זה לא סוד שרוב הגברים נלחצים ממחויבות, הם מפחדים לאבד את הנישה שלהם ובנוסף, חוששים ש"משהו" או לצורך הדיוק, מישהי, תרעיד את עולמם והרוגע הנפשי שלהם ייעלם. אל תהיו דרמטיות וסופניות, ניתן לפתור הכל ובמיוחד על ההתחלה. השאיפה שלך היא להוכיח לו שאיתך תהיה לו זוגיות יציבה, שמחה ורגועה. פשוט מאוד, התנהגי בהתאם. זכרי, שהבסיס של הקשר הוא החשוב ביותר, כי אם בהתחלה הקרקע תחתיכם תהיה רעועה, אז מה יהיה הלאה?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

את קרציה! –  את מאוהבת, הגוף שלך חושק, נמשך וקורא אליו. מרגיש לך שאיתו הכי טוב לך, אין משהו אחר שיכול להסב לך הנאה כזו. אני מבינה אותך, אין מישהי שלא הרגישה זאת בהתחלה. אבל, צריך לפעול בדרך הנכונה מבחינה קוגנטיבית. הנשים בנויות אחרת מהגברים. בעוד שאנחנו רוצות בהתחלה כמה שיותר, הם שואפים "לעלות" שלב אחר שלב. את מוצאת חן בעיניו, אבל הראש אומר לו שאם תיפגשו בצורה אינטנסיבית, כבר בהתחלה, יימאס לו ממך מהר. הכוונות שלו טהורות, אפילו מוצדקות. אם תממשו בהתחלה את כל הציפיות, לא ישאר כלום להמשך. אתן בקושי מכירות אותו, אז תחשבו קצת עם הראש ולא רק עם הלב.

כמה פעמים אתם מדברים ביום? – הוא עובד/לומד/ישן/מגרבץ/יוצא עם חברים כרגע, הוא עסוק. מה הלחץ לדבר כל היום וכל הזמן? אין ויכוח על העובדה שאמור להיות בתודעה של בני הזוג הרצון לשאול לשלומו של האחר כל יום (לפחות פעם אחת), אבל למה כמה פעמים? ישנן בחורות שכועסות על בן זוגן אם לא מתקשר בכל שעה עגולה או כל שעתיים, נראה לכן נורמלי? הקשר ביניכם צפוי לכישלון נחרץ. כל גבר, ובאופן כללי, כל אחד, לא אוהב שכופים עליו מה לעשות. תנו לו את ההרגשה שהוא חופשי. מה זה שווה, אם הוא לא מתקשר מרצון ואכפתיות?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 קנאה הורגת –  את שמה לב שבכל פעם שאתם נפגשים עם החבר`ה שלו, ישנן לא מעט ידידות חמודות שמקרקרות סביבו. בכל פעם שאת איתו, מתקשרת לפחות ידידה אחת. הוא מספר לך שעבר חוויות כאלה או אחרות עם חברות שלו (מבחינתו הן לא ידידות, אלא כמו חבר). את מתפוצצת, בא לך לצעוק בקול רם "די! אתה לא קולט שהן רוצות אותך?". תשמרי את זה לעצמך. תחשבי בהגיון. אם עד עכשיו לא קרה בינו לבינן שומדבר, כנראה שגם לא יקרה עכשיו. יש לא מעט בחורים שמאמינים בידידות אפלטונית (לפחות מצידם) וזה מה שחשוב. במקום להתעצבן ולאכול את המעיים והלב, תנסי להתקרב ולהיות חברה שלהן, אולי תגלי שיש לך איתן לא מעט במשותף.

דירוג:
12345
קולות: 234
ספרו לחברים:
ר19, ינואר, 2012

סחתין על הליברליות- הלוואי והנשים באמת יקשיבו לך.

שני20, ינואר, 2012

יש דברים שקל לומר אבל לצערי קצת קשה ליסום.

תמר29, נובמבר, 2012

המצבים שתיארת אני בדיוק נימצאת בתוך כל זה ולא יודעת איך להתמודד מאז שהכרתי אותו אני מוקסמת אבל הפכתי להיות סוג של ``מטורפת``