12/12/2011 13:49081

100% גבר

 

אין ספק שלהיות אישה זה לא דבר פשוט בכלל, אך מסתבר שלהיות גבר בעיניה של אישה, הרבה יותר קשה. שיר-לי תורג`מן ליקטה, לגבר המתחיל והמתקדם, את חמשת הדברים שהם "מאסט" אצל כל אישה.  

מאת: שיר-לי תורג`מן

בואו נודה באמת בנות, פעם אחת נפסיק עם המשחקים ונגיד בפה מלא ובלי בושה- אנחנו אוהבות גברים! ולא במובן הסטרייטי אלא במובן שמבחינתנו, גבר צריך להיות גבר. אנחנו יכולות לבלבל ת`מוח עד מחרתיים כמה זה חשוב שהגבר שלנו יהיה רגיש, עדין ונעים, אבל אין מה לעשות גבריות אצל גבר (ואין את זה לכל אחד) היא דבר מחרמן. אני בהחלט חושבת שגבר צריך להיות רגיש ונעים הליכות. אך אין סטירה בין רגישות לגבריות והדבר הכי טוב הוא השילוב בניהם. אמרו חכמים ממני, "שלא כל מי שנולד עם בולבול בין הרגליים הוא גבר", ואכן להיות גבר זה בהחלט לא דבר של מה בכך. לכן אחרי חשיבה רבה ליקטתי את חמשת הדברים הכי חשובים שיעשו לנו את זה הכי הרבה בגבר שלנו:

 

יוצא יחידה קרבית- אחת הגאוות הגדולות היא להגיד שחבר שלך הוא יוצא גולני, גבעתי, תותחנים או אפילו סיירת. אין מה לעשות צבא זה חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו ואי אפשר לדלג עליו בהרבה שיחות. תמיד יגיע הרגע שישאלו אותך  "נו, אז מה חבר שלך עשה בצבא?" כל בחורה שחבר שלה שירת ביחידה קרבית, תגיד זאת בגאווה גדולה. אין מה לעשות, להיות קרבי מעיד על חוזק, חוסר פחד ובעיקר על גבריות וזה כמו שכבר אמרתי עושה לנו את זה ביג טיים.

 

ביטחון עצמי גבוה-  כל גבר צריך להתהדר בביטחון עצמי גבוה. הוא צריך לדבר בביטחון ובראש מורם (אין מקום לביישנות) ולתת את ההרגשה שהוא יודע על מה הוא מדבר. ואכן ביטחון עצמי בגבר גורם לך להרגיש שיש על מי לסמוך ושתמיד הוא ימצא עבורך את הפיתרון המושלם לכל צרה ובעיה.

 

חוש מוטורי וטכני מפותח-  מילדות הם משחקים במכוניות ומשאיות, מחברים מעגלי חשמל ולכן חוש מוטורי וטכני זה דבר חובה אצל כל גברבר. אנחנו אוהבות את הגבר שלנו נוהג בביטחון, מכיר דרכים ללאGPS ואם צריך להחליף מנורה או לתקוע מסמר הוא יעשה זאת בעיניים עצומות

 

לא מפחד מג`וקים או כל שאר החרג`וקים-  מה לעשות אנחנו אוהבות את הגברים שלנו אמיצים וחסרי פחד וכשנכנס ג`וק הביתה, אנחנו מצפות שהוא יקפץ מהספה, ולא מפחד, ויוריד עליו איזו נעל. אין פה מקום לפחדנים ובגלל זה כדאי מאוד שיהיו לו יחסים טובים עם חרקים.

 

והכי חשוב, מכבד את האישה שלו- שום גבר לא מקבל את התואר "גבר" אם הוא לא נותן את מלוא הכבוד לאישה שלו. מבחינתו החברה או האישה שלו צריכה להיות הדבר הכי יפה וטוב שקיים בעולם, ולכן גם עליו להתנהג כך. קשה מאוד לתאר מזה אומר כי זה אומר הכול בעצם. כבוד לאישה מעיד הרבה מאוד על איכותו של הגבר  ומומלץ לכל גברבר מתחיל לאמץ זאת בחום.


דירוג:
12345
קולות: 81
ספרו לחברים: