16/01/2012 13:060185

שתהיה שנה טובה

 

כמו בכל התחלה, גם השנה החדשה היא הזדמנות לפתוח דף חדש וליצור שינוי בחיינו. הנה כמה החלטות שיכולות לעזור לכם בתחום הזוגיות.

מאת:דנה מויסון

תחילתה של שנה אזרחית חדשה היא הזדמנות מצוינת לשנות כמה "הרגלים רעים" שאימצנו לאורך הזמן. אם מאסתם בחיי הרווקות של 2011 והחלטתם ש-2012 תהיה שנה של זוגיות, כדאי לכם לשקול ברצינות כמה מהעצות שמופיעות למטה. לפעמים גם הדברים שנראים לנו כמובן מאליו, דורשים שנתייחס אליהם ברצינות ונתחיל ליישם אותם בשטח. אתם מוזמנים לשלוח מכתבים בשנה הבאה ולספר איך הלך.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.שמרו על ראש פתוח– כן, תזרקו לפח את כל הספקות, הדעות הקדומות והשחצנות מבעד לדלת. אל תפסלו אנשים רק כי הם לא דומים לתמונות שלהם בפייסבוק או כי הם לא הוציאו יותר מ-700 בפסיכומטרי. מבזק חדשות: גם לכם יש חסרונות, אבל הם בהחלט לא צריכים להאציל על מי שאתם. בפעם הבאה שמישהו אוזר אומץ ועושה את הצעד לקראתכם, אל תדחפו אותו במורד המדרגות ותצעדו גם אתם לקראתו. מי יודע, אולי צעד אחר צעד זה יתקדם כמו שצריך.

2. אל תתקפלו תחת לחץ חברתי– בקישור ישיר להחלטה הראשונה, אל תתנו לאף אחד להגיד לכם מי ראוי לצאת איתכם ומי לא. לפעמים אנשים לא נותנים צ`אנס כי הם תוהים לעצמם מה אחרים יחשבו. בואו נסכם: "מה אנשים יגידו?" זאת לא שאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם כשאתם מחפשים זוגיות, כי בסופו של דבר מדובר במערכת יחסים בין שני אנשים, ולא בין "כל העולם ואחותו" של בן הזוג שלכם. אני לא אומרת שתתעלמו לחלוטין מעצות של חברים טובים או משפחה, אבל בסופו של דבר, המילה האחרונה צריכה להיות שלכם.

3.אי אפשר להגיד כן להכל – נכון שצריך לשמור על ראש פתוח, ולפעמים זה אומר שצריך להתפשר על דברים מסוימים. עם זאת, יש דברים שהם כן "שוברי עסקה" וכדאי שתתעקשו עליהם מההתחלה. לכל אחד מאיתנו יש כמה עקרונות מפתח, תכונות שלא נתפשר עליהן או שלא נקבל אצל בן הזוג העתידי שלנו (אני, לדוגמא, לעולם לא אצא עם מישהו שמעשן) ולכן אין סיבה לנסות להחליק את זה כי מה שיקרה זה שכדור השלג הקטן לכאורה יתחיל לצבור תאוצה ולהפוך לאסון טבע שאי אפשר להתעלם ממנו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.תהנו – בסופו של דבר, עד כמה שמדובר בנושא רציני, יעזור לכם לשמור על קלילות כאן. זה לא צריך להיות נושא כזה קשה וכאוב. אל תחשבו על כל הזמנה לדייט עשר פעמים ואם אתם רואים מישהו חמוד על הבר, פשוט לכו על זה. בסופו של דבר, במקרה הזה, הדרך לא פחות חשובה מהיעד עצמו. בהצלחה!

דירוג:
12345
קולות: 185
ספרו לחברים: