29/10/2012 11:320134

שיער ומין – עובדות מעניינות מחשוף עמוק מגרה פחות משיער מדהים

 

מסתבר שחזה גדול נחשב פחות מגרה בעיניי גברים מאשר שיער יפה של אישה. למסקנה מהפכנית זו הגיעו לאחרונה חוקרים אמריקאים.

45% מהגברים הנשאלים טענו שדווקא תסרוקת יפה מושכת את תשומת ליבם בראש ובראשונה. מניקור מסודר ובגדים מטופחים נמצאים במקום שני עם 25-27%. רק 3% שמים לב על האיפור של האישה.

כשנשאלו "מה הופך את האישה לסקסית יותר", ענו 82% שזהו שיער יפה ומטופח.

גברים נשאלו עם מי הם מעדיפים לאכול צהריים : עם אישה עם חזה גדול או עם מישהי שיש לה שיער מדהים. בניגוד לדעה הרווחת, 65% ענו שהיו מעדיפים את זאת עם השיער היפה ולא את האישה עם המחשוף המושך. לא משנה מהו סוג התסרוקת, העיקר שהשיער יהיה מבריק ומטופח.

"גברים מעדיפים בלונדיניות"  - עוד מיתוס שהופרך במהלך הסקר. אולי הזמנים השתנו, אולי הגברים התחילו להיות יותר רציניים, אבל 72% ענו שהם מוכנים ליחסים רציניים וממושכים רק עם נשים ברונטיות.

סקס – הטיפול המומלץ נגד קרחת

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נשירת שיער נחשבת לבעיה מספר אחת של המאה ה - 21 בעיניי הספרים. למרות ההתקדמות מאוד גדולה בעולם של מוצרי הטיפוח נגד קרחת, הכמות של אנשים קרחים רק הולכת וגדלה.

האקולוגיה הגרועהוהדחק התמידי הם הגורמים העיקריים המשפיעים לרעה על מצב השיער של האנשים.

אנשים מסויימים משתמשים בחומרים טבעיים כדי לשפר את מראה השיער, אחרים פונים לטכנולוגיות מתקדמות. המומחים בתחום טוענים שסקס סדיר עם בן או בת הזוג קבועים יכול בהחלט למנוע התקרחות מוקדמת.

השיער מגיב מאוד ללחץ שמסביב וסקס הוא טיפול נוגד סטרס ידוע, לכן מאוד חשוב לקיים יחסי מין סדירים כדי להוריד את הדחק וליצור סביבה הורמונלית טובה בגוף. במהלך יחסי מין ללא קונדום גוף של אישה מקבל חלבון וויטמינים חיוניים המונעים בין היתר את נשירת השיער.

כאשר אנו מדברים על מין לא מוגן חשוב להדגיש שזה חייב להיות רק עם פרטנר קבוע שסומכים עליו כדי להימנע ממחלות מין קשות, שיפגעו בין היתר גם בשיער. 

דירוג:
12345
קולות: 134
ספרו לחברים: