26/12/2012 12:220101

שבעת המרכיבים של אושר והרמוניה פנימית

 

אין אדם שלא מעוניין לגלות את סוד החיים המאושרים. לדעת המומחים לא קשה להפוך לבן אדם מאושר, מספיק רק להקפיד על שבעה המרכיבים העיקריים.

הרוויחו כסף

המחקרים שנערכים מידי שנה מוכיחים שכסף אכן הופך את האנשים למאושרים יותר. יש כאלו שאף נוקבים במחיר מדויק לאושר שלהם. אבל כדי לחוש אושר אמיתי לא צריך להסתכל על אחרים אלא לקבוע לבד את הרמה הנדרשת.

חברות עם אנשים ברי מזל

למזל יש נטייה לעבור מאדם אחד למשנהו. וזה ממש לא אגדה אלא עובדה שיש לה גם הוכחה מדעית. החוקרים גילו שאדם מאושר מעביר את התחושות החיוביות שלו לאנשים שנמצאים סביבו. לכן כדאי לכם מאוד לבחור חברים מאושרים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

החוקרים יודעים על מה הם מדברים. הם ערכו מחקר שבו השתתפו חמשת אלפים אנשים במשך כמעט 20 שנה. התוצאה הייתה חד משמעית – האושר עוטף את כל הסובבים בדומה לגלים.

החוקרים הבריטים מציעים להתלכלך

החוקרים הבריטים קבעו שכדי להיות מאושר כדאי לפעמים להתלכלך במלוא מובן המילה. לדעתם הדבר מאוד תורם לבריאות. מסתבר שבקטריות מסוימות שנמצאות בלכלוך משפיעות באופן חיובי על גוף האדם, מעלות את רמת הסרוטונין שאחראי על מערכת חיסון ועל מצב רוח טוב. אם אתם לא רוצים ממש להתגלגל בלכלוך כדאי לכם לפעמים לעבוד עם אדמה. למשל לשתול צמחים ולטפח אותם.

זקנה = שמחה!

זה גם הוכח באופן מדעי. אנשים מבוגרים, להבדיל מאנשים בגילאים צעירים יותר, מרגישים את עצמם יותר מאושרים. החוקרים מסבירים את זה ע"י השארה שרק בן אדם זקן יכול להבין לגמרי את ערך חייו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תתחבקו ותתנשקו!

אי אפשר להגיע לאושר מושלם ללא חיבוקים ונשיקות על בסיס יומי. החוקרים אפילו גילו את המידה המדויקת – יש להתחבק לא פחות משבע דקות ביום ולהתנשק לא פחות משמונה פעמים.

ויתור מוחלט על המזון המהיר

מסתבר שחצי מהאנשים הניזונים מהמזון המהיר נמצאים בסיכון גבוה יותר לדיכאון. הסיכון עולה ביחס לכמות של המזון המהיר – ככל שהכמות גדולה יותר כך גם הסיכון גבוה יותר.

שימרו על יציבה

יציבה מלכותית מוסיפה לא רק כוח אלא גם בטחון עצמי ותחושה של אושר. לכן למדו לשמור על יציבה ותהיו מאושרים תמיד!

 

 

מפורסם באתר  Fn1   הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 101
ספרו לחברים: