25/01/2012 19:230148

פרומון

 

פרומונים  הם הורמונים טבעיים אנחנו משתמשים בהם כדי לתקשר אחד עם השני ברמה התת מודע. הם מזוהים על ידי איבר קטן בתוך האף ולאחר מכן משודרים אל מוחנו כהודעת כימית של מין דבר המשפר את המשיכה המינית.

מאת: דוד גרף

לא כולם יודעים כי פרומונים בימים אלה "ניתן למצוא כמוצר - קולון, תרסיסים, שמנים, ג `לים, מגבונים, קרמים, סבונים ואפילו בנרות. יש פרומונים שונים לגברים ולנשים. המוצרים מכילים את הפרומונים הבאים:

* Androstenone- פרומון הזכר הדומיננטי. זה מושך ומעורר נשים ונשים דיווחו על אורגזמה טובה יותר וחזקה יותר במהלך קיום יחסי מין.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 * Androstenol- נקרא כמו פרומון ידידותית. והוא מעניק לך מראה ידידותי ונגיש לאחרים.

* Androsterone- הוא בין שני הראשונים..

Copulins*משמש נשים למשיכת גברים.

פרומונים יכולים לבוא בשני מוצרים ריחניים unscented. אנשים משתמשים בפרומונים ריחניים כמו בושם פשוט או ספריי הגוף. אחר כך הם לא צריכים להשתמש בכל בושם אחר. מוצרי unscentedניתן לערבב עם מי קולון, בשמים או תרסיסים הגוף.

פרומונים עובדים עבור שני המוצרים הן אצל זכר ונקבה.

זה לא משנה איך אתה נראה - שמן או רזה, גבוה או נמוך- אם אתה משתמש פרומונים, נשים ימצאו אותך מושך מבחינה מינית. ריח פרומונים במוצר יהפכו אותך למושך. נסה להשתמש במוצרים עם פרומון ותבחין כי נשים מתחילות להראות לך יותר תשומת לב, קשר עין יותר, וכמובן יחסי מין יותר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כנ"ל לגבי נשים. אם את אוהבת אדם, והוא לא מגלה כלפייך תשומת לב רבה כמו שאת רוצה – נסי לרסס בושם עם פרומון כאשר הוא סביבך - הקפידי לרסס פרומונים על הגוף שלך
ותתחילי להרגיש בהבדל. נשים רבות משתמשות בזה "כנשק" כדי לקבל את הגברים שהן רוצות.

דירוג:
12345
קולות: 148
ספרו לחברים: