15/07/2012 09:531156

פירושי חלומות ארוטיים

 

כולנו חולמות מידי פעם חלומות ארוטיים ולפעמים הם ממש גורמים לנו להסמיק. זה יכול להיות כל דבר – החל מסקס עם הבוס ועד לרומן סוער עם אישה אחרת. מהו פירוש החלומות האלו אם במציאות אפילו לא העלנו את הדברים הללו על הדעת?

אל תיבהלו, לא צריך לפרש את החלומות האלו באופן ישיר. לא תמיד סקס עם בוס בחלום אומר שהיית רוצה לעשות את זה גם במציאות. אז איך נוכל לפרש את ה"פנטזיות" הללו?

Description: eroticheskie_sni_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סקס עם אקס

סקס עם בן זוג לשעבר הוא חלום ארוטי נפוץ יחסית . לרוב הפרוש הוא לא געגועים לאדם ספציפי אלא לתחושות ורגשות שהיו לך באותה תקופה. כך למשל חלום על סקס עם בעל לשעבר פירושו מחסור בחום משפחתי וביציבות ואילו חלום על הגבר הראשון שלך מסמל געגוע לתחושות חדשות.

במיטה עם אויב

לפעמים אנו חולמות על סקס עם אדם שאנו לא סובלות אותו במציאות. פרוש הדבר הוא שאנו מקנאות בתכונות מסוימות של אותו האדם ורוצות גם להיות בעלות התכונות הללו.

Description: eroticheskie_sni_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אני רוצה אותה

חלום ארוטי בו את עושה אהבה עם אישה אחרת לא מצביע על נטיותייך הלסביות. הסיבה לכך יכולה להיות התפעלות מתכונותיה של אישה עלייה חלמת. לעתים קרובות חלום כזה מסמל מחסור בעדינות בחיי המין שלך. 

סקס פותר בעיות

אם את כל הזמן חולמת על סקס עם אותו בן אדם אבל לא נמשכת אליו במציאות, יתכן שהסיבה לכך הן בעיות בלתי פתורות עם אותו האדם. כשאנו מנסות להימנע מקונפליקטים בחיי היום יום אנו לא תמיד מצליחות לעבוד על תת המודע והוא מאותת לנו על כך דרך החלומות הארוטיים.

תשנו בכיף ותחלמו תמיד רק חלומות נעימים!

 

מפורסם באתר   Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 156
ספרו לחברים:
מירי15, July, 2012

פוווו, עכשיו הוקל לי!!!! אחרי החלום האחרון שלי ממש היתי מודאגת...