17/01/2012 13:101148

פיק אפ

 

עולם הדייטים יכול להתחיל ולהסתיים מהר מאוד בפיק אפ ברים בתל אביב. מחפשים אהבה, הגעתם למקום הלא נכון.

מאת: שירה רהט

למה בתור רווקים כדאי לנו לבלות זמן איכות בדאנס ברים ובמקומות בילוי? על מנת למצוא זוגיות, דייטים, או אפילו מין מזדמן. דאנס ברים הפכו להיות מוקד ההתרחשות של חיי הלילה, כאשר במרכז הערב המטרה העיקרית היא למצוא בן או בת זוג מהמין הרצוי.

דאנס בר הוא בר שאת רוב המרחב בו בעצם ממלא החלק בו נמצאים הברמנים ותרבות השתייה. ישנה רחבת ריקודים מצומצמת שלא משאירה מקום לבחורות ובחורים להיות רחוקים האחד מהשני מה שמוביל בסופו של ערב להתקרבות ולחיכוך. על סמך זאת הפכו מרבית הדאנס ברים בתל אביב להיות בעלי שם של פיק אפ בר יותר מאשר דאנס בר, כאשר ברור היה שהמוטיב המרכזי של הערב הוא האווירה הסקסית שתוביל את הערב למקומות חושניים ומסקרנים. פיק אפ הוא כינוי למקומות בהם "אוספים" בני זוג מזדמנים.

מרבית הפיק אפ ברים התחילו את דרכם בת"א ומשם התפשטו לאזורים מרוחקים. ת"א עד היום מוגדרת כעיר ללא הפסקה שבה המועדונים והברים פועלים ללא סוף, וכמובן שעונת הפיק אפ לעולם לא חולפת כל עוד יש צורך במיניות. אחת הסיבות המרכזיות שבגללה צעירים נמשכים כל כך לתל אביב ומוכנים לשלם שם שכירות בגובה המשכורת היא החיות הגבוהה של תל אביב והרמה הגבוהה שבה ניתן ליצור הכרויות חדשות בברים השונים ואפילו ברחוב.

ישנם סיפורים מעניינים של פגישות אינטרנטיות שלאחר מכן התממשו במפגש על הבר. ממש בדומה למפגשי דייטים סטנדרטיים, ההבדל הוא שכך ניתן להכיר את האדם שאיתו את או אתה עומדים להיפגש גם מבחינה פנימית וגם מבחינה חיצונית מוחלטת, כך שבפגישה שלאחר הדייט, כנראה שלא יהיו הפתעות מיותרות שיגרמו לאכזבה. גולשים רבים ברחבי האינטרנט מעדיפים לבצע שיחות באמצעות מצלמות לפני שהם נפגשים עם האדם שאיתו הם משוחחים בצורה וירטואלית ולהפוך את הוירטואלי לאמיתי.
התופעה הזאת מכונה כיום "פיק אפ און ליין" או "פיק אפ וירטואלי" באמצעות מצלמה.

עולם ההיכרויות בברים התרחב למרחב האינטרנטי כאשר כיום ישנן אפליקציות, תוכנות ואתרי הכרויות סקס חדשים, המאפשרים את המענה הוירטואלי לאלה המתביישים להתחיל עם בחורות או גברים בעולם המציאותי. מומלץ לנסות את חווית הפיק אפ בארים ולראות את אתם בנויים לכך, או שמוטב לכם להישאר דבוקים למסך המחשב.

דירוג:
12345
קולות: 148
ספרו לחברים:
דוד18, ינואר, 2012

כתבה מעולה, אך חסר פה דוגמאות והמלצות לפיק אפ ברים טובים שאת מכירה ויכולה להמליץ. אולי תוכלי להוסיף לכתבה גם המלצות?