01/07/2012 09:192169

סקס – שופ: הכניסה לביישנים אסורה?

 

במהלך מרדף אחרי חיי סקס מגוונים יותר אנו מסוגלים לעשות הכל – להכניס קרח לתחתוני אהובינו, למרוח את כל המיטה בגלידה או לעלות על גג  של בניין רב כמות. אבל ביקור בסקס שופ עדיין גורם לרבים למבוכה: הרי מבטיהם של המוכרים ושל קונים אחרים יהיו מופנים אליכם. אבל תאמינו לנו – אין מה להתבייש.

 

חנות סקס בפורמט אירופאי, עכשיו בישראל. כל הפרטים באתר שלנו כאן

 

אל תתביישו

הדעה הקדומה שרק סוטים מבקרים בחנויות סקס היא מזמן לא אקטואלית. תפסיקו להתייחס לצעצועי מין כאל משהו חריג: במקרים רבים הם מסוגלים להחיות את חיי המין ולמנוע פירוק משפחה וישנם גם מקרים כשהם פשוט הופכים לצרוך קיומי.

Description: sex_shop_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אל תחששו לשאול

תאמינו לנו, המוכרים שעובדים בסקס שופ ראו כבר הרבה דברים וספק אם תוכלו להפתיע אותם עם השאלות שלכם. מבקרי חנות אחרים הם בדיוק כמוכם. כמובן לא כדאי לשתף את המוכר בכל פרטים של חיי המין שלכם, זה לא ביקור אצל סקסולוג. אבל אין שום בעיה לשאול את השאלות הנדרשות – זה גם יכול להיות אימון לפיתוח בטחון עצמי.

אל תצחקו

אם הגעתם למקום כזה בפעם ראשונה יתכן והמוצרים שתראו יעלו חיוך על פניכם. זו היא תגובה נורמלית אך לא בשלה, בדומה לצחקוקים של תלמיד בכיתה ו` כאשר הוא שומע מילה "סקס". אם אתם לא רגילים לצפות בסוג זה של דברים תתחילו ממדף של מתנות ומזכרות: שם תוכלו לצחוק בלי הגבלה וגם על הדרך לקבל יותר בטחון במקום החדש.

Description: sex_shop_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תקחו את מה שאתם צריכים

ממש לא חייבים להגיע לסקס שופ רק כדי לקנות בובת סקס או דילדו. המבחר בחנויות אלו רב למדיי ותוכלו למצוא כאן הלבשה תחתונה ארוטית, שמני עיסוי, בשמים עם פרומונים, קרמים שונים וכדורים לחיזוק שרירי רצפת האגן. אבל גם אם אתם צריכים משהו מיוחד לא צריך להיכנס ללחץ – הרי אתם כבר מזמן לא מסמיקים כאשר קונים קונדומים בבית מרקחת.

סקס שופ יכול להיות הצלה של ממש לכל מי שסובל מקשיים בחיי המין. אבל גם לכל השאר הביקור שם יהיה מועיל למדיי: הביקור המשותף בסקס שופ ישחרר אתכם, יתן לכם הזדמנות לרמוז לבן או בת זוג על הפנטזיות שלכם וימלא אתכם ברעיונות חדשים. ולכל השמרנים שישאלו עכשיו "לאן מתדרדר העולם" נענה בלב שלם "לשלמות"!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 169
ספרו לחברים:
אורנה01, July, 2012

חחח למה בושות? דווקא חוויה)

מירי15, July, 2012

באמת צריך למצוא זמן ולבקר באחת מהחנויות הללו...