18/01/2012 11:200187

מתנה גברית

 

מה משותף לגאדג`טים, מצתים, אלכוהול, כלי עישון, פורנו וכלי עבודה? מתנות לגבר בכתבה הבא.

מאת: לירון טל

לאחר חיפושים רבים של מתנה לחבר שלי הבנתי סוף סוף מדוע קיימים כל כך הרבה אתרי אינטרט, חנויות ומייעצי זוגיות. קשה לקנות מתנה לאדם האהוב עלייך ביותר, במיוחד כשהוא לא מאותו המין שלך ואינו חושב כמוך. אין מה לעשות. לגברים ולנשים יש מוחות שונים. נכתבו על כך אין ספור מאמרים, אשר מנסים לתת הסברים שונים לתופעה הבסיסית הזו, אך בסופו של דבר, אנחנו לא צריכות לקרוא אף אחד מהם על מנת להיות מודעות לתופעה זו. כל מה שעלינו לעשות הוא להתבונן על מערכת היחסים אשר מתנהלת בינינו לבין בני הזוג שלנו. מה אנחנו רוצות לעשות ומה הם רוצים לעשות. מה אנחנו אוהבות ומה הם אוהבים.


 

 

 

 

 

 

 

בשבוע האחרון שוב נחשפתי להבדלים העצומים בין המוח הגברי למוח הנשי. לבן הזוג שלי הייתה יום הולדת ורציתי לקנות לו מתנה שתשמח אותו. בגלל שלא הצלחתי למצוא רעיון מוצלח דיו, התחלתי לערוך מחקר בנוגע לרכישת מתנה לגבר. התברר לי שבסופו של דבר, כל מה שאני אוהבת וכל מה שאני מתעניינת בו לא דומה לטעמו של בן זוגי. המאמרים השונים באינטרנט הכריזו בצורה חד משמעית שגברים מחפשים מתנות פרקטיות, אשר ניתן להשתמש בהן, מתנות הקשורות לשתיית אלכוהול, כלי עבודה, גאדג`טים, עישון או פורנו. יחד עם זאת, היה נראה לי מגוחך לקנות לגבר שלי ערכת כלי עבודה, שחלילה לא יחשוד שאני צריכה שיתקן עבורי משהו בבית.

 

 

 

 

 

 בסופו של דבר, לאחר שחיפושיי עלו בתוהו, התחלתי לחשוב מחוץ לקופסה. הבנתי כי כולם אוהבים לקבל מתנות מקוריות. ניסיתי לחשוב על רעיון מקורי אשר באמצעותו אוכל להביע לבן זוגי עד כמה אני אוהבת אותו. בסופו של דבר החלטתי להביא לבן זוגי מתנה משולבת. מתנה בה נוכל להיות יחד וליהנות כזוג. הזמנתי לנו סוף שבוע בצימר וקניתי אוכל טוב כדי שנוכל לבשל. הוא היה מופתע מאוד והעריך כל דקה בג`קוזי הגדול במרפסת, כל ארוחה שבישלנו, וכל דקה בה בילינו שנינו יחד ברומנטיקה אינטימית. אז מי אמר שמתנות לגבר צריכות להיות כאלה קשוחות וגבריות?

דירוג:
12345
קולות: 187
ספרו לחברים: