30/12/2011 04:170164

משפטי המחץ

 

הרבה פעמים אנחנו שומעים מחברים, משפחה או סתם מכרים, משפטים שונים ומעצבנים שאמורים לשעשע אותנו אך בתכלס, חוץ מלהרגיז, הם לא תורמים בכלום.  שיר-לי תורג`מן חשבה ומצאה את הארבעה שהם הכי בלתי נסבלים.

מאת: שיר-לי תורג`מן

koteret mishpatei machaz.jpgכמה פעמים ראית בחור ממש אבל ממש שווה, וכל מה שהתחשק לך זה שהוא יבוא ויתחיל איתך, אבל אופס!, בדיוק חברה שלו הגיעה. מקרים כאלו, בסגנון חוקי מרפי, קורים לכל אחת, הם מעצבנים ומבאסים ובשביל לרכך את הבאסה נועדו המשפטים הקטנים שאמורים לגרום לך לחייך ולהמשיך הלאה. האמת היא שממש לא בא לנו לשמוע אותם, אז למה להגיד אותם? לקטתי עבורכם את המובחרים מבניהם שממש יכולים לעצבן:

·         הרצוי אינו מצוי והמצוי נשוי-  לכל אחת יש בראש את ה-גבר  שלה והוא מבחינתה הגבר הרצוי או אם תרצו "גבר החלומות". למצוא אותו ולהפוך אותו למצוי זה כבר סיפור בעייתי, אז אחרי שהבנת זאת והחלטת לנסות את מזלך עם המצוי, מתברר שהוא תפוס או גרוע מזה, נשוי.

·         תמיד החבר של הבחור שלך יותר שווה-  התחיל איתך בחור, הוא חמוד ומצא חן בעיניך, החלטת לזרום והבאת לו את המספר שלך. כשנפגשתם, הוא הכיר לך את החברים שלו, וגילית שהחבר הכי טוב שלו הרבה יותר שווה ממנו, והזרימה בניכם הרבה יותר טובה. מה אפשר לעשות? חוץ מלאכול ת`לב אי אפשר לעשות דבר. החבר של הבחור הוא קו אדום, ובצער רב הוא נשאר מחוץ לתחום.

·         כל החתיכים נמצאים תמיד עם המכוערות- הרבה פעמים את הולכת ברחוב ורואה זוג מאוהב עובר לידך. את מן הסתם מסתכלת על הבחור ושמה לב שהוא די חתיך, אך הבחורה שלידו לא להיט בכלל. אחרי שהחיוך ירד לך מהפרצוף את חושבת לעצמך  "וואט דה פאק?" איך החתיך הזה נמצא עם המכוערת הזו? איפה אני הייתי ולמה לעזאזל הוא לא איתי? מסתבר, כמו שסבא שלי היה אומר ש"למכוערות יש הכי הרבה מזל".

·         כשאת תפוסה, כל הבחורים השווים מתחילים איתך- לפעמים זה נראה שכשבחורה תפוסה, היא יותר שווה והערך שלה עולה אצל המין השני. משום מה, כשאת רווקה ופנויה מתחילים איתך פה ושם, אך כשאת תפוסה את הופכת למטרה. פתאום את מקבלת מבטים, חיוכים והצעות, שלא קיבלת עד כה, וכל שנותר לך לעשות הוא לחייך ולתהות, איפה הם היו עד כה?

דירוג:
12345
קולות: 164
ספרו לחברים: