25/01/2012 19:100195

מונו-גמיה

 

מערכת זוגית ארוכת טווח מאופיינת בפרמטרים רבים, הראשי שביניהם הוא המונוגמיה.אז מה עושים בכדי לשמור עליה בצורה הסקסית ביותר? הכול בכתבה הבאה

מאת: נירה לי

מונוגמיה (מיוונית - מוֹנוֹ = יחיד, גַמוֹס = נישואין), מצב שבו אדם שומר אמונים לבן זוג אחד ואינו מקיים יחסי מין עם מספר פרטנרים במקביל.

מעצם קיומה, המונוגמיה יכולה לגרום לתחושת הרגל ושעמום במערכת היחסים הזוגיים. יחסי מין טובים בין בני זוג משליכים על כל המערכת הזוגית. כאשר יחסי המין אינם טובים ואחד מבני הזוג או שניהם מרגישים לא מסופקים, עפ"י רוב ועל סמך מחקרים שנעשו בתחום רוב הזוגות לא יודו אחד בפני השנייה כי הבעיה האמיתית היא יחסי המין ויאחזו באמתלות שונות כדי לריב על דברים פעוטים של חיי היום יום, כאשר הבעיה האמיתית אינה צפה מעל לפני השטח.

בכדי להימנע מלהגיע למצב זה מומלץ כבדרך קבע

יש לעבוד על התקשורת במערכת היחסים, לדבר בפתיחות על הנושאים האמיתיים שמטרידים ולרדת לשורש הבעיה.  יש לגוון את יחסי המין בתוך המסגרת הזוגית. גיוון יחסי המין יכול להתבצע בכל אחת או יותר מהדרכים הבאות, או בכל דרך שעולה על בני הזוג, וכמובן מקובלת על שניהם ונעשית בהסכמה מלאה:  דרך מאוד מומלצת היא הלבשה תחתונה סקסית ומושכת. כאשר אישה "מתכוננת" לקיום יחסי המין זה מגביר אצלה את הריגוש, היא יכולה לרכוש לעצמה פריטים שקולעים לטעמה כמו בייבידול חושני, מחוך סקסי,  חוטיני מדליק וכדומה.

ואם הגבר בעצמו חשב על הרעיון ורכש לבת זוגתו מתנה סקסית הרווח הוא כפול. גם הגבר יכול להתפנק בפריט סקסי שמוצא חן בעינו כמו תחתונים חושפניים, תחתון סקסי, גופייה הדוקה וכדומה. וגם כאן, אם האישה בעצמה חשבה על הרעיון ורכשה לבן זוגה מתנה רומנטית סקסית הרווח הוא כפול. שימוש באביזרי מין. צעצועים למבוגרים שמגבירים את החשק המיני ומגוונים מאוד את יחסי המין.

על אף חיי היום יום העמוסים במשימות רבות (גידול הילדים, עבודות הבית, עבודה מחוץ לבית וכו`), מציאת זמן (ובייביסיטר) לנסיעה לחופשה זוגית, אחת לכמה חודשים. זמן החופשה הוא זמן איכות של בני הזוג, בו ניתן לבלות יחד, לדבר וכמובן לקיים יחסי מין בלי לדאוג שאחד מהילדים יתעורר.

דירוג:
12345
קולות: 195
ספרו לחברים: