22/05/2012 10:330136

מוזה לבעל– איך תהפכי למקור השראה עבור בן זוגך?

 

למה בעלי לא מוכן לעשות כלום בבית?", "למה בעלי כל היום רק בוהה בטלויזיה?". את התלונות האלו ניתן לשמוע מפי נשים רבות, אבל רק מעטות מהן מקדישות מחשבה לכך שאולי הן עצמן אחראיות לחוסר מעש של בעליהן.

למה גברים הופכים לחסרי מעש?

כמובן שקיימים בטבע גברים שהם עצלנים מלידה ואחרי נישואים הם הופכים לחלק מהספה שבסלון ולא זזים ממנה. אבל לפעמים נשים בעצמן גורמות לגברים להפוך לחסרי מעש. שימי לב: המצב הזה ניתן לתיקון, גם עם בעלך הפך לחסר יוזמה הרבה לפני שהכיר אותך.

לחוסר רצון לחפש עבודה, לעזור בבית ולפסיביות כללית קיים שורש משותף: גבר שלך הפסיק להרגיש גבר והוא חייב שיהיה לו מוזה כדי לצאת ממצב זה.

אנו לא רוצים לשבור שום מוסכמות מקובלות, אבל כדאי שתחשבי – אם את רוצה שבעלך יהפוך לנסיך על סוס לבן, זה אומר שאת צריכה להפוך לנסיכה גם אם זה כרוך בוויתור על עקרונות הפמיניזם ובהפיכה לפרח עדין ושברירי.

תהפכי לנסיכה!

באופן טבעי האנרגיות של גברים מתוכננות לתנועה והשגת מטרות. האישה מהווה עבורם מקור ל"דלק" כוון שהם לא יודעים לייצר אנרגיה זו בכוחות עצמם. כלומר הגברים זקוקים לאישה גם בתור מקור ל"דלק" רגשי וגם בתור תמרור שיראה להם את הכיוון הכללי.

Description: vdohnovlyat_mujchinu_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

זאת בדיוק הסיבה לכך שפסיכולוגים מציעים לנשים להשתמש בהוראות ברורות ופשוטות ולא ברמזים מעורפלים. והרי כדי לבקש בקשה צריך להפוך לכמה שניות לאישה חלשה ופגיעה. כאשר הגבר יבחין בחולשה ופגיעות שלך הוא לעולם לא יוכל להגיד לך "לא", במיוחד אם הוא אוהב אותך באמת.

חשוב להבין שהעניין הוא לא רק בניסוח הבקשה ,למרות שגם לזה יש חשיבות רבה, אלא בהתנהגות כללית. אם את אישה עצמאית וחזקה שיכולה לתקן לבד שקע שנשרף, לקדוח חורים בקיר ולסחוב שקיות כבדות מהסופר הגבר פשוט יפסיק להרגיש את החיוניות שלו במערכת. אבל אם רק תתני לו תחושה שאת לא יכולה בלעדיו, הוא מייד יתמלא כוחות ורצון לעזור: נדירים הם הגברים שלא ינצלו הזדמנות להרגיש גיבורים אמיתיים.

תעניקי השראה

כדי להעניק לגבר השראה את חייבת קודם כל להאמין בו. ספקות לגבי יכולתו לעמוד במטלה, ידיעה שאת מסתדרת יותר טוב ממנו, משפטים כגון "אמרתי לך" יהרגו בו את כל התכונות שאת כה מייחלת להן. תסמכי על הגבר שלך, אל תצביעי לו על הכישלונות שלו ותודי לו מכל הלב על מה שהוא עשה עבורך: ברגע שהוא יראה כמה שמחה הוא מעניק לך, הוא ירצה לעשות את זה שוב ושוב רק כדי לראות את עינייך המאשרות. וכמובן אל תשכחי לעשות עבורו דברים קטנים וחמודים שישמחו גם אותו.

זכרי – אם את תהיי נסיכה אמיתית, בעלך יהפוך לנסיך עליו חלמת תמיד!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 136
ספרו לחברים: