11/07/2012 09:571104

מאיזה ספר בא הגבר שלך?

 

גברים בדיוק כמו נשים אינם יצורים מושלמים וסובלים מריבוי של פחדים ותסביכים. לעתים יש להם השפעה לא טובה על מערכת יחסים, אבל הכל בידינו – אם תתרכזי רגע בגבר שלך תוכלי לעזור לו להתגבר על כל המכשולים הללו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אותלו

הקנאה החולנית מאפיינת בדרך כלל גברים עם הערכה עצמית נמוכה. הבעיה העיקרית עבורו היא לא הרכושנות וגם לא הפחד שתבגדי, אלא החשש שברגע שזה יקרה הוא יהפוך לבדיחה בעיניי הסובבים. המטרה שלך במקרה כזה – לעזור לו להפסיק להיות תלוי בדעת הסובבים ולהפוך לבטוח יותר בעצמו.

פינוקיו

קיימים בעולם גברים שהם גם יפים, גם חכמים וגם בעלי חוש הומור אבל בכל זאת הם נעמדים דום למראה של אישה. בדרך כלל גברים אלו חוששים שחסר להם משהו -   בית שלוש קומות, מכונית מרוצים או שארם מיוחד. תנסי להראות לו שמה שיש לו אלה כל התכונות שחשובות מבחינתך והוא יירגע בין רגע.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דון קישוט

הגברים האלו מתלהבים מאוד מהאישה בה הם חושקים אבל כמו שהם מתלהבים כך גם הם מתאכזבים במהרה. קשה מאוד לשכנע גבר כזה שאף אחת אינה מושלמת. אולי הוא יגיע למסקנה כזו אחרי עשרות אכזבות ואולי לא יגיע כלל. הפתרון היחיד במקרה כזה הוא לשמור דיסטנס מסוים, כמו שעשו הגברות הנכבדות עם האבירים שלהם.

קזנובה

עוד סוג של גבר שכמעט ולא ניתן לחינוך מחדש. להבדיל מדון קישוט, שעבורו אישה היא מושא הערצה, עבור קזנובה אישה היא טרף, והוא מאבד בה עניין מייד אחרי הכיבוש. אין מה לבנות על רומן ארוך עם גבר כזה, לכן יש לקחת את הכל בקלות – הוא יכול להעניק לך רגעים בלתי נשכחים שייחרטו לנצח בזיכרונך.,תדעי את זה ואל תבכי סתם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ילדון פצפון

ישנם גברים שמודאגים מאוד מחוסר התפקוד המיני המדומה שלהם. או שהם מודאגים מהמידות של האיבר שלהם או שפוחדים לא לעמוד בסטנדרטים של הסרטים הפורנוגראפיים. התפקיד שלך במקרה כזה הוא לא רק לנסות לשכנע את הגבר שהוא הכי טוב אלא גם להציע לו ספרות מקצועית שתמחיש לו שהגודל לא קובע ושסקס שנמשך 4 שעות הינו מיתוס ותו לא.

אהבי את הגבר שלך, תתמכי בו והוא יחזיר לך כפליים!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 104
ספרו לחברים:
מירי15, July, 2012

הבעל של חברה שלי בטוח בה מהספר "יומנו של החנון"...