09/11/2011 21:483125

למה בחורות אובססיביות?

את מתקשרת אליו עשר פעמים ביום, חושבת עליו בכל דקה ובכל זאת מרגישה שככל שאת מתקרבת, הוא מתרחק. שונית וויסנברגר מייעצת, איך לא להפוך לאובססיבית.

מאת: שונית וויסנברגר

נילי מאוהבת:"קשה, חזק, עמוקות", היא טוענת. "הבעיה היא, שהוא לא מראה לי מספיק. הוא מתקשר רק פעם ביום ואנחנו מתראים רק בסופי שבוע. איך אפשר לנהל מערכת יחסים כזו?" היא ממשיכה לספר לי. אני שואלת כמה זמן הם ביחד והיא עונה לי, "חודש וחצי". סליחה על הבוטות, אבל מה קורה עם בחורות? הרי, נילי לא מייצגת רק את עצמה, אלא רבות מחברות המין הנשי, החזק, החכם ! התלותיות הזו הורגת את ההתחלה המתוקה של הקשר. פרח צריך לטפח במים, אבל אם נשקה אותו יותר מדי, הוא ינבול. נשים צריכות לטפח את הקשר מהתחלתו, במידה הנכונה, והדרך היא לא ליצור כל שעה שעתיים קשר, אבל גם לא לתת לו את הידיעה שאם הוא רוצה להיפגש ולדבר, אז הכדור בידיים שלו. נכון, זה מבלבל. העניין הוא לחשוב פעמיים אם יש לך ספקות לגבי שיחה שתרצי ליצור איתו או סמס. אפילו סימני הקריאה, הנקודות והסמיילים המחייכים רלוונטים בהתחלה ומעבירים מסרים שונים.

 אם הגבר יבין שאנחנו מאוד רוצות ולהוטות, באופן פרדוקסאלי וטיפונת מאיים, הם פשוט לא ירצו להשאר בקשר. "אני כל כך אוהבת ותומכת בכל דבר שהוא רוצה ועושה. מלטפת ומנשקת", נילי משמיטה את הפנים כלפי מטה וממשיכה לומר, "אני מרגישה שהוא מתרחק, מתקשר פחות כל יום, ההתעניינות מצידו פוחתת. מה לא בסדר בזה? מה לא בסדר בי?", היא אומרת בתסכול ואני, מבינה אותה. הבעיה היא שגברים, קצת פחות מבינים. התלותיות הזו לא טובה להם, כי אז הם לא יוכלו לנהל את השיגרה היומיומית כפי שרק יחפצו ואנחנו הריי טובות בלעשות מצפון ופרצוף "עצובי", לא? הפחד הכי גדול של רבים מהגברים הוא שהחיים שלהם כבר לא יהיו רק שלהם, אלא "שלנו" ושבסופו של דבר, אנחנו נסובב אותם על האצבע הקטנה ולהם ייפול הזין מרוב בושה.

 אנחנו צריכות להתנהג בתחילת הקשר כפי שאנו נוהגות תמיד, לכולנו יש תחומי עניין, משפחה וחברים וחשוב לזכור שגברים- באים והולכים. בסופו של כל יום שאת מתראה איתו, תני לו להבין ולהפנים שאת יודעת מה את שווה. כי אחרי הכל, אין דבר יותר מושך מאישה עצמאית וחזקה. 
דירוג:
12345
קולות: 125
ספרו לחברים:
האובססיבית13, נובמבר, 2011

מעניין מאוד מה שאת אומרת אך לא כל הנשים הן עצמאיות וחזקות . . ולא כולנו שחקניות טובות! מה עושים אז . . לא יותר קל פשוט לומר את האמת בפנים . . . I miss you

האובססיבית13, נובמבר, 2011

מעניין מאוד מה שאת אומרת אך לא כל הנשים הן עצמאיות וחזקות . . ולא כולנו שחקניות טובות! מה עושים אז . . לא יותר קל פשוט לומר את האמת בפנים . . . I miss you

נועה20, נובמבר, 2011

לא חדשת כלום