21/03/2012 10:200167

כשהוא אומר "אני אוהב אותך" למה הוא מתכוון באמת?

 

כבר מזמן אף אחד לא מתווכח עם העובדה שגברים ונשים שונים מאוד מבחינה פסיכולוגית. הרי לא סתם נהוג לחשוב שאישה נמשכת רק לגבר שהיא אוהבת ואילו גבר מסוגל לאהוב רק אישה אליה הוא נמשך. כמובן שלא תמיד הכל כה חד משמעי אבל יש באמירה זו גם חלק ניכר מהאמת.

הכרזת אהבה – דרך להגיע למיטה

פסיכולוגים מאוניברסיטת פנסילבניה חקרו קבוצת גברים רבת משתתפים וגילו, שעבור הגברים הכרזה על אהבה היא רק דרך מהירה להגיע למיטה עם אישה בה הם חושקים. רבים מהם אפילו לא מודעים לכך, אבל הדבר אכן נכון.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כוון שאצל גברים אהבה תמיד קשורה למשיכה מינית הם מתאהבים בקלות רבה יותר מאשר הנשים. בני המין החזק מתחילים לחוש משיכה מינית אם לא מהפגישה הראשונה, אז בטוח במהלך השבוע הראשון של הקשר, אך כדי שהמשיכה תהפוך לאהבה דרושות מספר שבועות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אצל נשים כל התהליך הינו הרבה יותר איטי. הן מתייחסות בכובד ראש לבחירת פרטנר, הרי הן אלו שיהיו אחריות על הצאצאים הפוטנציאליים. לכן נשים מתחילות לחוש משיכה בערך אחרי החודש הראשון, אבל מכריזות על אהבתן רק אחרי מספר חודשים כשהן כבר מכירות היטב את בן זוגן.

 

 

לא כל אהבה הינה אהבת אמת

לעתים תכופות גברים משתמשים בהכרזת אהבה כדי להגיע במהרה למגע אינטימי, ולא רואים בזה שום בעיה. בנוסף גברים יכולים לנצל הכרזות אהבה גם למטרות אחרות. הסקר הראה שגברים רבים הכריזו על אהבתם כדי לראות את תגובת האישה ובכך לבדוק את רגשותיה וגם הכריזו על אהבתם במקרים שחששו שאישה בה הם חושקים עומדת לברוח להם בין האצבעות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מספר לא מבוטל של גברים מכריזים על אהבתם כתוצאה מלחץ של אישה, למרות שלא חשים אהבה באמת, כי רק ככה יש סיכוי שהיא תעזוב אותם לנפשם ותפסיק להציק להם.

 

מפורסם באתר Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 167
ספרו לחברים: