02/01/2012 10:510127

ככה אנחנו (לא) אוהבים

 

אחריי שסיכמנו את המשפטים שנשים הכי שונאות לשמוע, הגיע תורם של הגברים. המשפטים שאנחנו הכי שונאים.

"תפנק אותי" – מעבר לכך שאנחנו לא חברת אשראי, המילה פינוק מכילה את כל מה שגברים כל כך לא אוהבים בנשים, הי עושה אתכן תלותיות, בכיינות וחלשות. אין דבר יותר דוחה מבחורה שבאה אליך אחריי יום ארוך של עבודה ובמקום לשאול לשלומך, דורשת שתתייחס אליה כמו אל מלכה. חוץ מזה, מה זה בדיוק פינוק? בקשה כזאת צריכה להגיע עם פירוט.

"קיבלתי מחזור" -  באמת שאין צורך ליידע אותנו, אנחנו גם ככה יכולים לנחש לפי התקף עצבים שחטפת בגלל שלא הורדנו את האסלה, או התקף הבכי כתוצאה מפרק של סקס והעיר הגדולה. אנחנו מבינים שאת סובלת, כואבת לך הבטן ואת רוצה לשתף, אבל קחי בחשבון שאם את יכולה לספר לנו על כמויות הדם שזורמות לך בין הרגליים, אנחנו יכולים לחלוק איתך את המידע על הטחור שיצא לנו אתמול אחריי שאכלנו עמבה.

"אנחנו תמיד נוסעים רק למשפחה שלך" -  כאלו דההה? ברור שנסע רק למשפחה שלי. המשפחה שלך מלאה במטורפים, כמו הדוד שלמה שחייב לספר על חיי המין שלו ושל אשתו, הדודה לאה שבמקום להחזיק בארנק תמונות של הילדים, יש לה תמונות של עשרות החתולים שהיא מאכילה. חוץ מזה ההורים שלך תמיד לוחצים לדעת מתי נתחתן ונביא ילדים, ואחריי שפגשתי את המשפחה שלך, אני כבר לא כל כך בטוח שאני רוצה.

"בוא נאמץ כלב" – חזרי לפסקה הקודמת וקראי שוב את המשפט האחרון. כל הגברים יודעים שכשהחברה רוצה כלב, היא בעצם מרמזת לך שהיא רוצה ילד. ועם כל הכבוד למוסד האבהות, אני מעדיף שהילד שלי ילך על שתיים ולא ישתין על הספות. חוץ מזה שזה מעליב ושקוף שמדובר במבחן התאמה הנועד לבחון את כישורינו כהורים, אחריי שנפרד זה אנחנו שנתקע איתו בלי שתצטרכי לשלם מזונות, ומספיק לנו כלבה אחת בחיים. 

דירוג:
12345
קולות: 127
ספרו לחברים: