12/12/2011 14:16090

זוגיות: הגבר חובש את הכתר ומלכות, יש רק באגדות...

 

בחברה המודרנית, ישנו ענן המרחף מעלינו שנקרא "שני מינים בחברה שוויונית". כך אמור להיות הדבר, אך מחקרים מוכיחים שהענן הזה הוא אשליה, בלתי נראה או שפשוט לא מגיע לכל הקצוות בחברה.

מאת: שונית וייסנברגר 

 

ד"ר רינה שחר מהמרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון, ואירית שפר מאוניברסיטת בר אילן, ביצעו מחקר כדי לבדוק את התחרות המתחוללת בין המינים. המחקר הגיע לתוצאות מרעישות. לצערנו, אנחנו הנשים, "מנצחות" יום יום. המחקר הוכיח שגם בטרם שלב ההורות, הגברים שלנו לא יחזרו אחרינו כפי שאנחנו אחריהם. אין איזון בין הנשים לגברים, כך שאין להם תירוצים לטעון שמאז שיש ילדים, אין זמן לשמר את הקשר, וכתוצאה מכך הסקס פוחת. אל תעברו על כך בשתיקה. סקס הוא שווה ערך לאוכל, מתנה שמעניקה לנו סיפוק רגשי, נפשי ופיזי. לדעתי, אם אתם לא שוכבים מינימום כמה פעמים בשבוע, ישנו פגם רציני ביחסים, נורה אדומה זוהרת תדלק במהרה, ואל תתעלמו ממנה. בנוסף, נמצא במחקר שהנשים מובילות בפער משמעותי על הגברים, מבחינה רגשית כמובן. לפחות זה, לא?

אנחנו לא מודעות לכוח שיש לנו בידיים. אילו הגברים היו לבד בעולם, והדבר היחיד שנותר  להם היה את יד ימין, האומללות והמרמור היו חלק מהשגרה היומיומית. מחקר שפורסם בכתב העת המוביל בתחום המיניות בעולם, The Journal of Sexual Medicine, מצא ששליש מהנשאלים אמרו שהעדיפות הראשונה שלהם היא הבריאות, 26% גברים רוצים משפחה מאושרת, 19% להיות במערכת יחסים עם בת זוג, ורק 2% אמרו שהעדיפות העליונה היא סקס. בזכות המחקר הזה, אתן אמורות להבין שאנחנו צריכות ללכת עם גב זקוף, פנים מחויכות ולומר בסופו של כל ריב את כל מה שאנחנו חושבות. אל תהיו מפוחדות, זה גורם לריחוק וחוסר אהדה מצידם. הציפיות שלנו צריכות ללא ספק, להישאר גבוהות. בידינו נתונה גם ההחלטה אם להמשיך במערכת היחסים. אולי כלפי חוץ הם נראים קרים והציניות שלהם נותנת לנו הרגשה שאנחנו לא מיוחדות ושיש עוד מגוון רב של בחורות שהם יכולים להשיג, אבל אל תשכחו, זה רק כלפי חוץ. בפנים הם כמו גוש של חמאה, שעה אחת בחוץ והיא הופכת לרכה ונוזלית. תני לו להתרכך. ברגע שהוא רב ומתווכח איתך על שטויות, עד שלבסוף איומי הסרק מונפים באוויר, את תצאי גדולה אם פשוט תשחררי. שיילך לשאוף אוויר או לעשות ספורט. אחרי זה הוא יחזור אלייך בריצה ויהיה לכם אחלה מייק אפ סקס.

דירוג:
12345
קולות: 90
ספרו לחברים: