25/12/2011 12:301169

המושכות בחוטים

 

בנינו, כולנו שואפות להיות הכי מושכות שאפשר. אם זה מתבטא בשיער הנוטף ריח מתקתק, בביגוד המעט פרובוקטיבי, פסיעת צעדים על עקבים מרעישים, וכמובן שלא נשכח את הבלטת המקומות הנכונים. איך נקרין סקסיות כלפי חוץ, בעוד שבתוכנו אנחנו מרגישות קצת פחות?

מאת: שונית וייסנברגר.

מחסירה פעימה "לא! אין לי מה ללבוש היום ליציאה. מי יסתכל עליי כשאני נראת ככה? מגוחכת אחת". אמרת לעצמך את האמירה הזאת לא פעם או פעמיים בחיים, בעודך מתארגנת בצורה אינטנסיבית למועדון, פאב או לבית קפה במרכז העיר. את חושבת, שאם תלבשי את הבגדים הכי יפים, מושקעים וייחודים, הוא יפנה ישירות את המבט אלייך, וכי למה? הרי ברור, הכל בזכות הבגדים, צר לי להודיע לך שחד משמעי- לא! את טועה. הכל קשור לדרך שבה את משדרת את הנשיות שלך. האופן שבו את רואה את עצמך, בכל בוקר שאת מצחצחת שיניים ובכל ערב אחרי המקלחת, כשאת בוהה באחוריים ועוטפת את עצמך במגבת.

בזכות עצמךתוכלי להרגיש ולהיות סקסית. ראשית, תסתכלי עמוק לתוך העיניים מעבר למראה, תראי עד כמה את מושכת, מהפנטת ושוות ערך. אם את לא רואה זאת, אז איך הם יוכלו? כמה פעמים בחייכן, ראיתן זוג עובר ברחוב והגבר היה כל כך חתיך, כובש ושאין ביכולתך למצוא בו שום פגם? הוא מחייך, אבל לא אלייך, אלא לבחורה נמוכת קומה, שאוחזת בידו. הדבר נכון גם לגביי גברים, ישנן בנות יפיפיות שהולכות עם מישהו שניתן לומר במילים צנועות, לא הקאפ אופ טי שלי ושל כמה בחורות, אבל הבחור כריזמטי וכובש וורבלית ומאידך, את באופוריה, ובזכות מה? משום שיש לו ביטחון עצמי גבוה, הוא לא חש לרגע בחוסר סיפוק לגבי עצמו. בכל אחד יש פגמים, השאלה היא איך מתמודדים איתם? תתמקדו במה שאתן אוהבות בעצמכן, ותהיו שלמות עם מה שחסר לכן.

דרך החזות שלכן, תוכלו "לשחק" עם הסקסיות שבתוככן. מחקר שפרסם יששכר רוטרי, סקסלוג במקצועו. טוען כי הדבר המיידי שתופס את תשומת ליבם של גברים אצל נשים, הוא היחס שבין המותניים לבין האגן. הגברים העידו שמעדיפים איזור צר. מי שהתברכה בדבר, מוזמנת להבליט זאת על ידי בגדים צמודים, אבל לא חולצת בטן, עברנו את שנות השמונים.

במקום השני והמכובד (צמוד למקום ראשון), העידו הגברים על החזה השופע. עדיף לטענתם, שהבחורה תהיה רזה עם חזה גדול ופטמות זקורות מבעד לבד (מגרה קצת, לא?). אני חייבת להבהיר שלא, אני לא רומזת אלא אומרת, אל תלכו במכוון עם בד דק כשקר ובלי חזיה מתחת. תבליטו את המקום בצורה חכמה, אפשר מחשוף קטנטן, שישאיר מקום לדמיון, הרי יש הבדל בין סקסיות לזנותיות. אבל מנגד, אל תשימו עליכן סחבות כדי להסתיר, תתגאו! יש נשים שמוכנות לשלם אלפי שקלים בשביל לקבל מתנה כזאת מופלאה.

במקום השלישי, הגברים העידו על הרגליים הנשיות והדקיקות, שעל חלקן העליון יושבת לה חצאית מיני. לדעתי, למי שיש רגליים גבוהות ורזות, אני ממליצה בחום ללכת עם עקבים, הם לא חייבים להיות בומבסטים, אבל מעט, זה סקסי בטירוף! אפילו אני מסיטה את הראש לכיוונן של אותן נשים, שאני מכנה "שנאה" מעצם היותן גבוהות עם רגליים רזות.

אל תגרמי לאותם גברים לחשוב שאת עומדת לפתוח את רגלייך כדי שיגאלו אותך מייסוריך. שיבינו שיש להם עסק עם אישה אינטליגנטית, חכמה ושופעת מסיפוק רגשי עצמי, והכי חשוב שאת מרגישה סקסית בזכות עצמך, ולא מאיזה זין.

דירוג:
12345
קולות: 169
ספרו לחברים:
ליאור25, דצמבר, 2011

גדולה