28/11/2012 10:160102

דייט עם חבר? הכל על מסורת של אהבה במדינות שונות

 

למרות שאהבה היא רגש אוניברסאלי, בכל מדינה מבטאים את האהבה באופן שונה. בעבר כבר כתבנו על מסורת של אהבה במדינות שונות ברחבי אירופה והיום נזכר בעוד כמה דברים מעניינים.

איטליה

הגברים האיטלקיים הם אמוציונליים וטמפרמנטיים מאוד ולכן גם אם הם נשבעים באהבה לנצח לא ממש כדאי להאמין להם, כי מחר כבר הכל יכול להשתנות. חשוב לזכור שלאיטלקים יש יחס חם ומיוחד לאימא שלהם וגם בגיל מאוד מבוגר הם נשארים ילדים ממושמעים של אימא.

בדרך כלל הם מזמינים לדייט למסעדה או למשחק כדורגל – העיקר שיהיה כמה שיותר רעש ובלגן. הם נדיבים מאוד אבל כמעט תמיד יש למתנה שלהם מטרה נסתרת – כשאת מסכימה לקבל מתנה זו או אחרת, את גם לוקחת על עצמך מחוייבות מסויימת.

ספרד

בספרד החיזורים הרגילים –  כמו פרחים למשל, אינם מקובלים ונשים ספרדיות רואות בזה פלישה לעצמאות שלהן. לכן אין סיכוי שגבר ספרדי יתנהג בצורה כזו. גבר ספרדי יכול להזמין אישה לארוחת צהריים או לכוס קפה ללא שום כוונה, אבל אם הוא הזמין אותה לארוחת ערב זה סימן שהוא מעוניין בה עד מאוד. אם גבר מזמין את האישה לכוסית של  משקה חריף, סימן שהוא רוצה לבלות בכייף ושיש סיכוי סביר שכל זה יגמר בסקס על המושב האחורי של מכוניתו. למה מכוניתו? כוון שרוב הספרדים גרים עם ההורים וגם לא מקובל אצלם לשכור חדר במלון.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אל תדאגי אם הגבר לא ממהר לערוך הכרות עם המשפחה שלו, או מציג אותך כ"ידידה" – בספרד זה מצב נורמלי שיכול להמשך שנים. אבל אם כבר בן זוגך הזמין אותך לבית ההורים אפשר לראות בזה הצעת נישואין לכל דבר.

סין

סינים בדרך כלל מזמינים לדייט למסעדה או לבית קפה. אל תתפלאו אם הבחור יגיע יחד עם החבר -  לא , הוא לא סוטה. בסין מקובל להביא לפגישה ראשונה חבר שישבח את הבחור וגם ישלם את החשבון של כולם.

לסינים יש הרגל מוזר – גם אם לא מדובר ביחסים רציניים הם נוהגים להביא לבית של אישה את החפצים האישיים שלהם, החל ממברשת שיניים ועד למחשב נייד. זה לא אומר שום דבר על רמת הרצינות שלהם ולכן אל תסיקו מזה שום מסקנות כדי לא להתאכזב אחר כך.

אוסטרליה

באוסטרליה לא מקובל לחלק מחמאות – זה יכול להתפרש כמו הטרדה מינית. יש להם גישה מאוד עניינית לנישואים והם לא חושבים שאם אהבה עברה זו סיבה לגירושין. עבורם הדברים החשובים ביותר זה כבוד הדדי ושותפות ולאו דווקא תשוקה ולכן הם יותר שקולים לגבי הבחירה של בת הזוג לכל החיים.

אם אתן רוצות להכיר בחור אוסטרלי כדאי לעשות זאת דרך אתרי הכרויות: רוב הגברים של היבשת הרחוקה מכירים את הנשים שלהם דרך האינטרנט.

כמו שאפשר לראות, כל האנשים מאוד שונים ובשביל אהבה חוצה יבשות כדאי להכיר את הפרטים המיוחדים שאופייניים למדינות שונות. אך יחד עם זאת אהבה הוא רגש שמאחד את כולם ועוזר להתגבר על מכשולי המנטליות והמנהגים.

 

מפורסם באתר   Fn1   הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 102
ספרו לחברים: