05/12/2011 10:581109

ברוך הבא למועדון

 

ברוך הבא למועדון! איזה מועדון? מועדון הרווקים, שמענו שהצטרפת, את לא צריכה למלא פרטים או לעשות כרטיס מועדון, את תמיד מוזמנת להיות חברה עד שתרגישי שאת בשלה לעזוב למערכת יחסים, אבל באמת ששווה להישאר אצלנו.

מאת: לין טבצ`ניק

השנה 2011, תל אביב, העיר מוצפת רווקים, חלקם קרויים כ"רווקים המבוקשים של תל אביב", ויש אין סוף מגזינים שמסקרים את חייהם של הרווקים הלוהטים של העיר, ואני שואלת את עצמי- אם הם כאלה לוהטים, איך זה שהם עדיין רווקים?

כבר שבוע שאני מסתובבת לי ברחבי תל אביב כרווקה אחרי מאסר של שלוש שנות זוגיות (ממש צל"ש), וגיליתי שאני לא הרווקה היחידה. תל אביב מכילה כ- 60 אחוז רווקים וכ- 45 אחוז רווקות (קצת הורס את הקלישאה "לכל סיר יש מכסה"). אבל הביטוי "רווק" קיבל כיוון אחר ממה שהוא היה מקובל בעבר- אם את/ה, תפוס/ה, את/ה נחשב/ת לאדם עלוב שמבלה יותר מדיי לילות עם החבר/ה בבית במיטה בזמן שהרווקים כובשים את העיר, מקבלים שער בטיים אאוט וחוזרים מהחגיגות עם אור בוקר וחיוך פרוס מאוזן לאוזן.

במיוחד בתל אביב- מי שרווק נחשב ליותר מבוקש, ואני עדיין מנסה להבין איך זה בדיוק עובד. לכן יצאתי לי לרחובות תל אביב לשאול כמה מהרווקים והרווקות המבוקשים, איך החיים? למימוש המטרה יצאתי לבלות לילה שלם עם אחת הרווקות המבוקשות של תל אביב, טל מלכין. "אני לא מבינה למה עשו מהסטאטוס הזה תואר. באמת שאני נהנית להיות לבד, אני גם לא באמת לבד כי תמיד יש את הבחורים שבאים ומתחילים איתך", אומרת מלכין, "האמת שזה יותר נחמד ממערכת יחסים, בעיניי, כי ככה מרחיבים את האופקים אם את מבינה למה אני מתכוונת"

אז איך באמת זוכים בתואר רווק/ה המבוקש/ת של השנה?

"זה ממש פשוט. אין לזה כל כך חוקים, כל מה שצריך זה לא לרצות להיות בזוגיות, לחפש את החופש ואת הרצון להתנסות או ליהנות מהחוסר מחויבות", טוענת מלכין, "מה שגם מומלץ להשתדל להראות במיטבך, זה רק מוסיף לתחושת האגו העצמי, אבל בעיקר מושך תשומת לב".

במהלך הבילוי שלי עם מלכין, והצלחתי לשוחח גם עם כמה וכמה בעלי ברים, אחד מהם גם היה במקרה רווק, והוא סיפר שהוא לא מתרגש כל כך מכמות הבליינים המתבודדים שמגיעים אליו לבר, "יש זוגות שמגיעים לפה אבל הרבה יותר יש מהרווקים והרווקים שמגיעים לחפש תעסוקה, בילוי, להמשיך את הבדידות שלהם בחוץ. ככה כנראה מרגיש להם יותר קליל, זה סוג של אשליה אפשר לומר, אבל הם בהחלט תופסים הרבה יותר מקום מהזוגות שמגיעים לכאן", הוא טוען.

אז בעוד אני מתרועעת לי בחוץ ומנסה להסתגל לסביבה, ניגש אלי בחור ושואל:

"את חדשה באזור?"
"לא".
"אז איך שלא ראיתי יפה כמוך מסתובבת פה?"
"ברוך הבא- אני סטאטוס רווקה".

דירוג:
12345
קולות: 109
ספרו לחברים:
שרה26, דצמבר, 2011

ממועדון של רווקים יכולים לצאת רק דברים טובים