09/01/2012 13:152164

אקסית בהפתעה!

 

להיות נשואה מסתבר לא פותר אותנו מסיטואציות שהיינו בטוחות שהתאדו במעמד החופה...

מאת: מיטל כהן

כל ראשון ורביעי את מגיעה לחוג הערב שלך, יוגה, פילאטיס, עיצוב העכוז  או משהו בסגנון. מתחברת לעצמך, נרגעת, משליכה את כל היום הארוך לאחור: מריבה עם הבעל בבוקר, הבוס המעצבן בצהריים וכמובן סבתא עליזה, שטרחה לצלצל, כשעמדת בפקק תנועה של ירושלים – תל אביב, ודקות ארוכות קדחה לך שעברו יומיים מאז שביקרת אותה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כיף אמיתי, סוף סוף קצת שקט. החוג מסתיים, את מתמתחת בהנאה, מרגישה כחדשה, מוכנה לחזור הביתה לבעל שטרח והכין לך חביתת חלבונים וסלט כפיצוי על הריב הבוקר. שנייה לפני שאת עוזבת את הסטודיו קוראת לך אחת המזכירות להגיע לקבלה ולאסוף את החשבונית החודשית, את ניגשת לדלפק ובזמן שהיא מנסה לשחזר איפה החשבונית החודשית, שהרגע, ממש הרגע  היא החזיקה ביד. מתחילה להתנהל שיחת סרק סביב השרירים התפוסים מהשיעור הקודם, את חושבת לעצמך איזה בחורה חמודה, ואז היא מוצאת את החשבונית, ובזמן שהיא מגישה לך אותה היא אומרת: " את יודעת שיצאתי עם בעלך?" -שתיקה.

בראש:

לא אמרו לי שהגעתי לחידון "לעוף על המזכירה" מה לכל הרוחות אני אמורה לענות לשאלה כזאת? ברור שלא, אם הייתי יודעת שאת אחת האקסיות שלו ספק אם הייתי נרשמת לחוג, ולמה את חושבת שזה מעניין אותי ומה זה קשור לחשבונית? חוץ מזה השם שלך ממש לא מוכר לי מהקורות חיים של בעלי, מה זה אומר? שהיית ממש טובה במיטה והוא טרח להסתיר? או שהיית ממש לא חשובה שהוא שכח?

במציאות:

את מתעשתת, ושואלת: "איך את יודעת מי אני?" ואז היא מסבירה שבעלך חבר בפייסבוק של החברה של החבר של הבן דוד של החברות  והיא מזהה אותך מהתמונות. יכול להיות שזה המקרה הקלאסי של מישהי שלא התגברה על מערכת יחסית מהעבר או סתם סקרנות, אבל באמת למה להרוס ערב כל כך משחרר ורגוע עם מידע מיותר?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מספר דרכים להתמודדות:

להחזיר לה על הערב שהרסה:"ת`אמת, אני מכירה את כל האקסיות שלו, אבל בחיים הוא לא הזכיר אותך".

להיות מנומסת ומבינה: " נחמד מאוד, אני אמסור לו דרישת שלום ממך" (הוא כנראה לא הולך לישון הלילה).

להעביר חוויות:"אז תגידי, גם לך הוא היה קונה כל יום ראשון מתנה?"

להעביר מסר:" יש לנו קשר מיוחד, הוא תמיד אומר שזה משמיים."

להיות פרקטית: "סליחה, אפשר לקבל החזר על החודש הבא?"

דירוג:
12345
קולות: 164
ספרו לחברים:
גב גבר10, ינואר, 2012

אך.......נשים....אי אפשר איתן, אבל עדיף בלעדיהן:)

אחד שיודע09, February, 2012

רק אצל הבנות הכל - כל כך מסובך.... כנראה שבין גברים זה היה נגמר בדאחקות וצחוקים...