16/01/2012 13:100171

אפוקליפסה: סקס עם רובוט

 

ישנם גברים שנמשכים לבלונדיניות, חזה עסיסי, טוסיק מוצק הנראה כקציצות מושלמות לאחיזה, רזות או שמנמנות. אך מה אם תגלי שרובוטיות סקסיות "עושות" לו את זה?

מאת: שונית וייסנברגר.

אין ספק שסקס הוא חלק משמעותי מחיינו, בייחוד שמדובר על האקט שקורה בינו לבינה. חשוב לך להיות טובה, לספק ולענג אותו, ולראות את נצוץ הכמיהה שיש לו בעיניים, בעוד שהוא מסתכל עלייך. השאיפה שלך מובהקת, את רוצה שהוא יחשוק בך וירצה אותך כמה שיותר, כשבעצם, כל הזמן, את רוצה להיות הבחורה שחשב שהיא רק בגדר פנטזיה. אבל הוא העלה בפנייך סוגיה, הפנטזיה שלו היא בעצם רובוטית סקסית.

אל תיכנסי לפניקה. התופעה הזו לא סוראליסטית. בשנים האחרונות התפתחה מודעות בעולם ובאינטרנט. פתחו קבוצה לאנשים שמתעניינים בסקס, ואפילו בזוגיות, עם רובוטיות, ומחפשים לקנות כאלו. אחת הסיבות שבעקבותיה גברים החלו להמשך בצורה אובססיבית לרובטיות, היא אהבה נכזבת, וסיבה נוספת היא הצורך של הגבר להיות השולט בצורה טוטאלית. ישנו בחור ששיתף את בת זוגתו בנושא. היא שיתפה איתו פעולה באופן טוטאלי. הדבר התבטא גם כן ביחסי המין שניהלו. היא התנהגה כרובוטית, כשהוא נותן לה פקודות.

תעניקי לו ביטחון –  יש את אלו שיטענו שזו סטייה, אבל למי אין סטיות? תפעלי בחוכמה. "תשחקי" עם זה כשתגיעו לענייני המיטה. כל אחד ואחת צריך אקשן בחיי המין שלו, אסור להכנס לשגרה, אז הנה לך "משחק" שלא יכניס אותכם אלייה מלכתחילה. תזרמי ותהני מזה. ביננו, כל אחת מאיתנו אוהבות להרגיש שהגבר שלה שולט בה לפעמים, זו המהות שעומדת מאחורי המילה "גבר".


זו רק בובה –  אם לרגע את מהססת, ואפילו עולה לך מעט קנאה, תזכירי שזו לא בחורה אמיתית. ביננו, זו המשכות פסיכולוגית. הידיעה הזו שהרובוט לא יכולה לפגוע בהם, מקנה להם שקט נפשי שמתלווה עם הצורך לשכב איתן, ובעקבות כך לשלוט בהן, גם במקום הזה. קחי זאת כאתגר, הזדמנות נפלאה להוכיח להם שגם בחורה, אישה אמיתית, יכולה להסב להם אושר, ולא רובוט ללא לב, וחור שעשוי מפלסטיק קשה.

דירוג:
12345
קולות: 171
ספרו לחברים: