21/12/2011 13:083157

אל תשחקו באש

 

לפעמים צריך לשחק משחקים כדי להלהיט את העניינים.. הנה כמה שמומלץ להוריד מפס היצור.

מאת: דנה מויסון

זוהי מנטרה ידועה שבדייטינג, כמו בגן, צריך לשחק משחקים. אמנם זה לא בוגר וכלל לא אידיאלי אבל זוהי המציאות. ואולם, לפעמים אנחנו מבצעים יותר מדי טוב את התפקיד ושוכחים שזה אמור להיות רק משחק תמים. המטרה היא להגביר את הפלירט ואת העניין ולא לפגוע או לעורר כעס. הנה שני "משחקים" שמהם לעולם לא תצאו מנצחים.

"את מסננת אותי" או: לא לענות לשיחות ולחזור בדיליי של שבוע:

חבר`ה, לא מדובר כאן באנשים שמעוניינים להשיג ראיון עבודה אלא במישהו שמעוניין בכם, ושאתם מעוניינים בו בחזרה. במקרה שכזה, לא לענות לטלפונים ולמעט ביצירת קשר שולח לגמרי את המסר ההפוך. נכון שלא צריך ליצור חזות מתלהבת מדי, נכון שלפעמים זה יכול לעזור לשחק אותה קצת "קשה להשגה", אבל כמו בכל מתכון, למינון יש מרכיב מפתח. אף אחד לא יאשים אותך אם לא תענה לה כי אתה באמצע יום עבודה עמוס, אבל ראבק, אפילו בדרך לחניון אתה יכול להרים טלפון קטן, ובשביל זה אף אחד לא צריך לחכות שבוע. עוד עקרון חשוב הוא של מידה כנגד מידה: אם הבחור מתקשר, אל תשלחי לו אסמס יומיים אחר כך כי זה פשוט מתחמק וילדותי. ושוב, הכל בהנחה שאתם אכן מעוניינים בצד השני, אם לא אתם בדרך הנכונה, כי אני בספק אם יש מישהו שלא יעיף אתכם לכל הרוחות אחרי התנהגות שכזו.

"שלישיה זה לא זוג" או: לדבר כל הזמן על האקס או על ה"ידיד" בן המין השני: אוקיי, אולי, אבל רק אולי, אפשר להבין את הרציונל פה. אתם רוצים להיראות נחשקים בעיני הצד השני ולכן מזכירים פה ושם אנשים אחרים שמעונינים בחברתכם, ואולי אף יותר מכך. הבעיה היא כאשר הנוכחות המנטלית של אותו צד שלישי הופכת להיות ממש חלק אינטגרלי מהיחסים, בצורה מעיקה והרסנית. אין כזה דבר לקפוץ ל"ידידה" אחרי הדייט שלכם, שהסתיים באחת בלילה או לציין ב"היסח דעת" שבדיוק אתמול הלכת לארוחה במסעדת יוקרה עם האקס. אף אחד לא אוהב להיות גלגל שלישי או להרגיש שלא לוקחים אותו ברצינות. אתם רוצים להראות שיש עוד אנשים שבקטע שלכם? יופי! כי בסוף תתקעו איתם לבד בעולם הדמיוני והמושלם שלכם. בהצלחה.

דירוג:
12345
קולות: 157
ספרו לחברים:
כתיבה ילדותית23, דצמבר, 2011

את פונה לילדות בנות 12 או 11? מה נסגר?

יצחק26, דצמבר, 2011

צריך לדעת לשחק משחקים מוקדמים

בן30, דצמבר, 2011

כתבה יפה מאד :)