13/12/2011 01:143110

איך למצוא דייט לשנה החדשה

 

רגע לפני השינה את שוכבת במיטה, סביבך ערימות של ספריי למידה, שקיות של במבה לצורך אכילה, כתם אדום של יין שנוצר כתוצאה משתייה מרובה, וכמובן שהטלוויזיה מציגה סרט קומדיה רומנטית בשקל ועשרים. הגיע הזמן לצאת לדייט!

מאת: שונית וייסנברגר

די, פשוט די, הגזמת. את מרגישה לא נחשקת, לא נאהבת. את רואה הרבה סרטי אקשן ואהבה כדי לקוות ולהרגיש שאולי יום אחד את תגלמי את השחקנית הראשית בסרט של עצמך, והכל קורה בגלל מה? הרבה זמן לא יצאת לדייט. את חלודה. לא יודעת מאיפה להתחיל. הנה כמה דרכים להשגת אחלה של דייט ולהישאר אופטימית.

אתרי הכרויות– זו הדרך הנפוצה ביותר להכיר. לאחרונה, פורסם מחקר שבו הציגו נתון מעניין: 64% מכלל הזוגות שנישאו בשנה האחרונה, הכירו באמצעות האינטרנט, הרשת החברתית או אתרי הכרויות. ישנן "נשמות טובות" שטוענות שרק אנשים מכוערים, חנונים, חסרי חיים ובעלי אופי חלש, משתמשים בדרך הזאת. אז צר לי לבשר, שחד משמעית- לא! העולם התפתח וממשיך להתפתח אם לא שמתם לב. אנשים נמצאים יותר זמן במחשב, מאשר ברחוב. אוכלים, קוראים, מדברים, רבים וצועקים בחברת חברם הטוב – המחשב. כתוצאה מכך, האינטראקציות בין הגברים לנשים פחתו. ישנם גברים או נשים שזו הדרך האידיאלית להתחיל לדבר עם מישהו שהם לא מכירים, כך הם יהיו פתוחים יותר. עוד נקודה למחשבה: אם לא ניסיתם את עולם הדייטים זמן מה, ואתם מרגישים כי זה נהפך להיות צד חלש, תמיד תוכלו לצבור ניסיון דרך אתרי ההכרויות, זה יתן לכם דחיפה קלה.

 

 

מחפשת שותף?– "הכרתי את לולי כשחיפשתי מחליף לדירה שלי. היא באה לראות עם חברה שלה את הדירה. אחרי שראתה בפעם הראשונה את הדירה התחילו השיחות לגבי בירור פרטים נוספים, ומשם זה פשוט גלש לדייט. כרגע אנחנו ביחד ארבעה חודשים אני חושב, כיף לי", מספר לי דורי. ישנן דרכים לא טריוויאליות, שגורמות לסנסציות משגעות בחיים. פשוט תהיי אופטימית ופתוחה לסביבה שלך, אל תפסלי ואל תהיי קטנונית. בחור נחמד מחייך אלייך, ניגש אלייך בנימוס באמצע היום ומוצא חן בעינייך? אם כן, תזרמי, הרי לא תוכלי לדעת לאן זה יוביל.

יוצאת לפאב? תשבי על הבר– חשבי דרך נקודת מבטו של הגבר. את יושבת בשולחן שנמצא בצדדי החלל עם כמה חברות שלך, זה יכול להרתיע, הוא חושש שאולי את וחברות שלך רוצות להיות לבדכן? לנהל שיחה פרטית על כוס יין? אולי היא לא מחפשת להכיר עכשיו מישהו? "ניגשתי אלייה, המבטים שלנו התנגשו כמה פעמים", שי מגחך וממשיך לספר " וחשבתי שאולי זה רמז. ניגשתי אלייה, וכנראה שהייתה באמצע שיחה טעונה. היא הגיבה לי בעצבים ואמרה לי שאלך". הרי המטרה שלך היא להכיר בחורים, תנסי לרמוז בעזרת המימיקה בפנייך, ואולי תופתיעי שגם מיקום הישיבה משמעותי ביותר. את יושבת על הבר עם חברה, יש לך אינטרקציה לבחור שיושב משמאלך או לחילופין לימינך, ובר ממולך (יש ברמנים חמודים).

מתוך התבוננות וידע אישי, המקום האידיאלי לדעתי (למרות הקיטשיות והאובר קלישאתיות) – חתונה זה ה-מקום, אם ניתן לומר. לא מעט גברים בחדר אחד, מוצבים מולך, כל כך הרבה אופציות. תקפצי על ההזדמנות, יש לך אפשרות לברר עם החתן או הכלה מי הוא, יש לך תאורה לא רעה בכלל כדי לבחון.

אל תחששי, תהיי עם ביטחון עצמי גבוה. אל תוותרי, אלא תפעלי, הרי כל אחת ואחד מאיתנו שואף למצוא אהבה. 

דירוג:
12345
קולות: 110
ספרו לחברים:
אורטל13, דצמבר, 2011

אהבתי!

מורן13, דצמבר, 2011

אהבתי את הכתבה. שלושת האופציות נהדרות וקרו לחברות שלי. אני מצאתי את אהבת חיי באתר הכרויות כשהכי ל התכוונתי לכך. הדבר הכי טוב שקרה לי :) אוהבת את הכתבות שלך המשיכי כך

המאנצ הרשע28, דצמבר, 2011

אחלה עבודה , מקווה שהבנות שקוראות ילמדו מהר אני גם חושב שהיום אינטרנט זה אחלה דרך להכיר זה מרכך את השלב "הקשה" ונותן זמן לבחור את המילים