21/12/2011 13:120147

איך להיכשל בבחינת ההתגברות

 

אם נפרדתם מהחבר או החברה, כדאי שתקראו את האייטם הבא ותלמדו כיצד לא להתמודד עם הפרידה.

מאת: דנה מויסון

אזהרה: אל תנסו את זה בבית...

להטביע את היגון בגלידה– נכון, אוכל זה אחד הדברים הכי מנחמים שיש, איו ויכוח. הבעיה נוצרת כאשר הנחמה החד פעמית הופכת להתמכרות כפייתית – ככה מרוויחים שתי בעיות במחיר של אחת: גם לב שבור וגם הפרעת אכילה. בסופו של דבר, טעמו המתוק של השוקולד, עד כמה שקשה להודות, לא יפתור לכם את כל הבעיות ולא יאחה את לבכם השבור. אפילו דבק מגע לא יעזור כאן. בקיצור, שימו לב שאתם לא מחליפים תלות אחת באחרת: אוכל לא מחליף אנשים.

לחזור אל האקס– הקונספט הוא הכי פשוט שיש: בחיים צריך לצעוד קדימה, לא לאחור. בקיצור, להמשיך הלאה. נכון שפתאום להיות לבד וגלמוד בעולם הגדול זה מאד קשה ומתסכל, וזה מאד קל לעשות rewindולהעמיד פנים שזה לא קרה. עם זאת צריך לזכור שיש סיבה לכל פרידה ואם תנסו להתעלם ממנה, סביר להניח שהמכה תכה בכם גם פעם שניה. תזכרו:

Shame on you if you fooled me once, shame on me if you fooled me twice

להכנס לדכאון קליני– לבכות כל הלילה אל הכר זה הכי מובן ולגיטימי בלילה הראשון, השני ואפילו השלישי. עם זאת, אם עובר חודש ועדיין לא יצאתם מהפיג`מה או שלוקח לכם יותר מדי זמן להיזכר מתי בפעם האחרונה עשיתם מקלחת – יוסטון, יש לנו בעיה. בסופו של דבר טביעה ברחמים עצמיים לא תעזור לאף אחד, ובטח שלא לכם. תזכרו שגם אם עכשיו הכל נראה חסר תקווה זהו רק מצב זמני. תלמדו לקחת הכל בפרופורציה, או במילותיו של אלון מזרחי: "צריך להישאר עם הראש על המותניים".

לשכב עם כל מה שזז– אל תבינו אותי לא נכון, אין לי שום התנגדות לחיי מין פעילים ומתוחזקים היטב, הבעיה היא כאשר המיניות הזו לא משקפת את הרצונות האמיתיים שלכם אלא באה להוכיח פואנטה: "אני בסדר", "התגברתי", "אני לא זקוק לך יותר", "תראה מה הפסדת" וכ"ו. נכון שזה מפתה, אבל אלו פשוט כל הסיבות הלא נכונות להיכנס למיטה.

דירוג:
12345
קולות: 147
ספרו לחברים: