22/12/2011 02:430172

איך אנחנו (לא) אוהבות את זה...

 

להתחיל עם בחורה זו לא תורה מסיני אך גם את זה צריך לדעת  לעשות. שיר-לי תורג`מן קוראת לגבר הישראלי להפנים כתבה זו ולצאת לדרך בגאון.

מאת: שיר-לי תורג`מן

אין ספק שכל בחורה שונה מהשנייה אבל בנושא "איך בחורים מתחילים איתך" אני חושבת שיש בנינו תמימות דעים. יש כל כך הרבה סוגי התחלות שבחורים יכולים להשתמש בהם אבל משום מה זה מרגיש שהרבה פעמים הם בוחרים דווקא בהתחלות היותר גרועות. בגלל שמדובר בנושא חשוב ומקיף החלטתי להיעזר בחברותי הטובות וליקטתי מספר התחלות שלא רצויות אצל אף אחת, (בנים נא לקרוא ולהפנים):

· שריקות- את הולכת ברחוב ופתאום שומעת שריקה מתוחכמת מהצד השני של הכביש. את מסתובבת ורואה איזה ערס שחושב שהוא חתיך מחייך אליך במבט שלא מגרה אף אחת. ובנקודה הזו בעצם התחיל ונגמר הקשר בניכם. שריקות אולי מתאימות לחתולים או לתוכים אבל ממש לא למין הנשי. קצת כבוד, בנים.

· משפטי פתיחה גרועים- אז נכון שלהתחיל עם בחורה זה דבר מלחיץ וממש לא פשוט אבל זה לא אומר שצריך לעשות אותו מביש ומטומטם. משפטי פתיחה בסגנון "אבא שלך גנן.." וכו` לא יועילו בכלום חוץ מלגרום לבחורה להסתכל עליך במבוכה, לגחך ולסובב את ראשה.

· לדבר תוך כדי נסיעה- אני לא יודעת מה עובר לכם בראש בנים כשאתם נוסעים באוטו, רואים בחורה יפה ברחוב, מאטים ומתחילים לדבר איתה תוך כדי נסיעה על 10 קמ"ש. מה נראה לכם? אתם נשארים או הולכים? אל תהיו פחדנים! גבר שרוצה להתחיל עם בחורה ולהיראות רציני לא יעשה מעצמו וממנה צחוק וידבר איתה תוך כדי שהרגל שלו לוחצת על הגז.

· צפירות- לא ברור מה המטרה של הצפירות באוטו חוץ מלהציק. יש קטע כזה לגברים שכשהם באמצע נסיעה מהירה ופתאום קולטים בחורה יפיפייה, הם מצפצפים לה, מסתכלים עליה, מחייכים וממשיכים בנסיעה. מה הקטע פה? לא ברור. זה כאילו גורם להם סוג של סיפוק אבל אותנו, זה רק מעצבן.

· לשלוח חבר- אתם בפאב ומישהי מוצאת חן בעיניך אבל אין לך ביצים לגשת אליה ולהתחיל איתה. במקום זה אתה שולח את החבר שלך לעשות את העבודה השחורה ולדבר בשמך. אני לא יודעת מה אתם חושבים אבל לנו זה מוריד מכם תוך שנייה. תהיה גבר, אזור אומץ וגש אל הבחורה בביטחון מלא - זה כבר יעשה לנו את זה הרבה יותר.

·  לא לצלצל יום למחרת או מחלת ה SMS- אם כבר התחלת עם בחורה והיא זרמה ונתנה לך את המספר שלה, אל תשחק אותה "עאלק גבר" ולא תצלצל יום אחרי או במקרה היותר גרוע תשלח SMSעלוב של "מה קורה?". בחורה רוצה לדעת שהיא מעניינת ומושכת אותך ולכן הודעה או טלפון כעבור יומיים לא מרשימים אותה בכלל אלא רק גורמים לה לדפדף אותך הלאה.

אז בחורים, כמו שבחוק הפלילי מותר לעשות הכול, כל עוד לא רשום שאסור, ככה הדבריםתקפים גם כאן. כל עוד לא עברת על אף אחת מהעברות המצוינות ברשימה הנ"ל, ראה את עצמך בדרך הנכונה לליבה של הבחורה. תניח לבושה ולקלישאות וכך יעלו לך הנקודות. בהצלחה! 

דירוג:
12345
קולות: 172
ספרו לחברים: